Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Miror share sa autoradio VW RCD 340

jocker0402jocker0402
Huawei P20 Pro

Radio ima mogućnost spajanja sa Androidom i prikaz svih aplikacija na ekranu i rada navigacije. No kada ga spojim piše da moj mobitel ne dozvoljava spajanje i izbacuje neku AA grešku. Dali je netko već spajao Huawei i autoradio od VW-a pa možda ima neki savjet? Gledajući preko youtuba sve je jednostavno ali meni nikako neće.

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @jocker0402,

Ako je riječ o Android auto standardu, ova je mogućnost nažalost ograničena po državama :disappointed:

Više informacija možete dobiti na: https://www.android.com/auto/faq/

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • jocker0402jocker0402
    Please check if mobile device suport AA. To mi baca kada spojim mobitel sa radiom. Bluetooth parira ali kad prebacim na media ovo baca.
    0
    edited Listopad 2018

Bok @jocker0402,

Pretpostavljamo da je riječ o Android auto standardu, ova kratica AA nas asocira na to. Međutim, kako smo naveli ranije, ta je mogućnost nažalost ograničena po državama :disappointed:

Više informacija možete dobiti na: https://www.android.com/auto/faq/
    Tu nažalost Hrvatske nema na listi :disappointed:

Ako netko od forumaša ima kakav savjet - sigurni smo da bi vam dobro došao :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • jocker0402jocker0402

Baš šteta. Hvala na brzim odgovorima. Svaka čast.

0

Bok @jocker0402,

I nama je žao što ova mogućnost nije podržana. No, ako pronađete način kako ju omogućiti - svakako podijelite s forumašima :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Stipe84Stipe84

@jocker0402 said:
    Radio ima mogućnost spajanja sa Androidom i prikaz svih aplikacija na ekranu i rada navigacije. No kada ga spojim piše da moj mobitel ne dozvoljava spajanje i izbacuje neku AA grešku. Dali je netko već spajao Huawei i autoradio od VW-a pa možda ima neki savjet? Gledajući preko youtuba sve je jednostavno ali meni nikako neće.

Provjeri na stranicama proizvođača je li tvoj telefon podržan. Obrati samo pažnju na to je li tamo pišu prodajni nazivi tipa P10 ili tehnički nazivi, koji ti ustvari govore koji telefon imaš :)

1