Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Nadogradnje.

Prije dva dana došla je nadogradnja 157. Za razliku od nekih ranijih nadogradnji nisam primjetio neke značajnije promjene.
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Bosancero,

Neke nadogradnje prođu zamijećene, posebice ako dolaze i određene promijene korisničkog sučelja. Međutim, isto tako neke od nadogradnji naoko ne donose promijene, no vjerujte nam one postoje. To mogu biti optimizacija rada, baterije, poboljšanje performansi, sigurnosne zakrpe i brojne druge nadogradnje koje možda ne primjećujemo, no one su tu :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • BosanceroBosancero
    Jasno. I sigurnosne zakrpe su dosta znacajne
    0

Bok @Bosancero,

Točno tako. Drago nam je da ste svjesni značaja ažuriranja koja pristižu na vaš telefon, a na kojima Huawei zaista predano radi :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • JT2308JT2308
    Hoce Mate 10 pro dobit nadogradnju na 9.1 i kad?
    0
    Bok @JT2308,

Trenutno nemamo službenih informacija, no kada ih bude - javljam 🙂
    1
  • BosanceroBosancero
    Moj Mate nije dobio zakrpu ni za travanj ni za svibanj. Sad po ulici šeta sav poderan. Lastane trebam li se brinuti. Zadnja verzija koju imam jest 9.0.0.220
    0
  • BosanceroBosancero
    Dosla nadogradnja za svibanj.
    0
  • humatehumate

Što nije bilo službeno da mate 10 PRO dobija 9.1 nadogradnju ili se varam?

0

@humate imamo potvrdu za 9.0, za 9.1 još nemamo informacija :wink:

0
  • humatehumate

Službeno od huaweia je da mate 10 dobija EMUI 10,pa mi baš nije jasno ovo sa 9.1

0
  • DudumDudum
    @humate negdje na popisu ga nađem negdje ne u člancima na našim portalima.
    Gdje ima službeno od @huawei ?
    0
    edited Lipanj 21

@humate nažalost, službeno vam mogu dati potvrdu tek kada mi pristigne potvrđena za naše tržište :wink:
    Trenutno vam mogu potvrditi dolazak Androida 9 :smile:

0
  • DudumDudum
    9???
    Pa to imam već tri, četri mjeseca!!
    0
  • DudumDudum
  • DudumDudum
    @Huawei Forum Kad kreće Android Q?
    0

@Dudum nemamo još službenih informacija, čim ih bude - objavljujem na Forumu :smile:

0
  • DudumDudum
    Evo koji Huawei i Honor mobiteli dobivaju EMUI 10 i Android 10 Q – Preporucamo.com https://preporucamo.com/evo-koji-huawei-i-honor-mobiteli-dobivaju-emui-10-i-android-10-q/2019/06/24/amp/
    0
  • tektakotektako
    edited Lipanj 24

Ma ima takvih vijesti i od prije: https://www.cropc.net/it-vijesti/mobiteli/9837-emui-9-postaje-dostupan-za-starije-huaweijeve-modele-poput-matea-9-i-p10

pitanje je koliko su pouzdane, jer neki telefoni nisu dobili ni 9 na svim tržištima, tako tko zna za 10 koji još nije se niti pojavio

0
  • DudumDudum
  • DudumDudum
    @""Huawei Forum"?? 🤔
    0

@Dudum iako postoje razne informacije na internetu, kao admin na Forumu mogu vam potvrditi samo one za koje dobijem službenu potvrdu :wink:

1
  • DudumDudum