Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

EMUI 9

1234568

Komentari

• Legia1911Legia1911
    Stiglo maloprije i vole me zajebavati...
    https://i.imgur.com/I0wExQM.jpg
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @mercedesslr,

Možete li detaljnije opisati u čemu je problem? Alternativno možete li pokušati napraviti provjeru preko sistemskog ažuriranja?

2
  • KensKens
    Poštovani,
    Imam BLA L09 8.0.0.158. (C432) verziju, međutim do danas nisam dobio novi Emui, verzija je još 8.0.
    Mobitel je kupljen u T-Comu, a kartica je A1, ako to ima ikakve veze.
    0

Bok @Kens,

Kako je postupak ažuriranja još u tijeku, molimo vas za još malo strpljenja :smile: Ako vam ažuriranje ne stigne do sredine mjeseca, svakako nam se javite kako bismo provjerili :wink:

1
  • KensKens
    > @Huawei Forum said:
    > Bok @Kens,
    >
    > Kako je postupak ažuriranja još u tijeku, molimo vas za još malo strpljenja :smile: Ako vam ažuriranje ne stigne do sredine mjeseca, svakako nam se javite kako bismo provjerili :wink:

Hvala najljepša
    0
  • mm32393mm32393
    Mate 10 pro DS kupljen u tele2 i dalje ništa, emui 8.0 i dalje od kada je kupljen ima godinu dana do danas 07.02.2019. Bravo huawei.
    0
  • FiumanFiuman

Isti je problem i kod mene.

Imam MATE 10 PRO, BLA L09 8.0.0.158. (C432) verziju. Telefon je kupljen u VIP-u/A1 prije 11 mjeseci. Isti telefon ima i moja supruga. Ona ga je kupila 4 mjeseca nakon mene i dobila je nadogradnju na EMUI9 pred više od mjesec dana. Provjerio sam i s kolegama s posla koji imaju isti telefon i oni su nadogradnju dobili pred mjesec i pol. Na mom telefonu je još uvijek EMUI 8.0.0.
    Sukladno, sugestiji koji ste dali Kens-u u jednom od prethodnih komentara, molim vas da me uputite kome da se obratim i gdje da provjerim u čemu je problem. Molim vas da mi date konkretan odgovor, a ne neki generalni.
    Pozdrav

0

Bok @mm32393 i @Fiuman,

S obzirom da su ažuriranja na Android 9 još u distribuciji, molimo vas za još malo strpljenja :smile:
    Ako vam ažuriranje ne pristigne do polovine mjeseca, svakako mi se javite na privatnu poruku s IMEI i build brojevima pa provjerimo kakvo je stanje s ažuriranjem :wink:

0
  • dario124dario124
    Par prijatelja oko mene imaju isti Huawei Mate 10 Pro i oni vev imaju EMUI 9 dok sam ja jos uvijek na EMUI 8
    BLA-09 8.0.0.158 C432
    Kad ce vise taj update??
    0

Bok @dario124,

Ažuriranja na Android 9 su još uvijek u distribuciji, stoga molimo vas za još malo strpljenja :smile:

0
  • dajac59dajac59

pie 9 na moj 20 lite nikdar

davor dajac

0
  • humatehumate

@dario124 said:
    Par prijatelja oko mene imaju isti Huawei Mate 10 Pro i oni vev imaju EMUI 9 dok sam ja jos uvijek na EMUI 8
    BLA-09 8.0.0.158 C432
    Kad ce vise taj update??

Ista verzija i kod mene,kolege sa posla dobile još prije mjesec dana a ja ništa iako smo na istoj mreži i mobiteli su nabavljeni isti dan.
    Sve ovo bi bilo u redu da ti netko može objasniti zašto je to tako,ali ovako mi je sve skupa smješno da ne velim žalosno.
    I ako bi netko iz podrške bio ljubazan reči do kada bude pie vani odnosno do kada uopče traje dotupnost za ovo ažuriranje i što ako nekome ne stigne u to kranjem predviđenom roku.
    Hvala!

0
  • DudumDudum
    > @mm32393 said:
    > Mate 10 pro DS kupljen u tele2 i dalje ništa, emui 8.0 i dalje od kada je kupljen ima godinu dana do danas 07.02.2019. Bravo huawei.
    >

Svoj sam ažurirao preko HiSuite
    0
  • dajac59dajac59

Svoj sam ažurirao preko HiSuite

kako,reci postupak kako da se nadogradi

davor dajac

0
  • EireEire

Taman će doći android 10 kad nama budu ažurirali na android 9 pie, ha ha ha. Možda bi bilo dobro da se ugledaju na Oneplus, tamo možeš sam direktno s njihove web stranice direktno na mobitel skinuti i instalirati najnoviju inačicu programa

1
  • AndelkoSplitAndelkoSplit
    Evo konačno EMUI 9 upravo instaliran. Cak konacno i VoLTE radi:) BLA-L09 single SIM Mate 10 Pro. OTA Update.
    0
  • maglamagla

Stiglo meni i nećaku, izgleda da je krenulo žešće :)

0

Bok svima,

Drago nam je da ažuiranja stižu :blush:

0
  • EireEire

Evo konačno EMUI 9 i meni stigao, gotovo dva mjeseca od početka distribucije, mašala.

0
  • SuperHikSuperHik
    Evo i prvi update nakon upgrade-a
    0
  • gumin3mgumin3m
    > @Huawei Forum said:
    > Bok @gumin3m,
    >
    > Ukoliko je uređaj kupljen u Njemačkoj, odnosno za njemačko tržište, ažuriranja možda nećete niti primiti sve dok u uređaj nastavite SIM karticu za njemačko tržište.

Primio jučer OTA bez njemačke sim kartice.
    0
  • humatehumate

Gdje i dali je uopče moguče uključiti "dark mode"za crome, na devetki. Znači da je pozadina tamne boje stalno uključena bez obzira stranicu koju ste otvorili.

0
  • mm32393mm32393
    Jučer stigao napokon emui 9.0.0.197 nakon više godine koristenja emui 8.0 na mate 10 pro. Pozitivno osvježenje, baterija bolja, dnevna kamera na auto modu dosta ljepša i bolja, izgleda dosta fluidnije, brže ulazi u apk. Jedini minus je vrijeme koje smo čekali da se ovakvo nesto dogodi za flagship uređaj.
    0

Bok @mm32393,

Drago nam je da je ažuriranje stiglo i da ste zadovoljni :smile:
    Uživajte :wink:

0
  • dajac59dajac59

mate 20 lite ništa

davor dajac

0
  • zvoncica95zvoncica95
    Pozdrav! Zanima me oću li izgubiti sve podatke na mobitelu ako ga vratim na staru verziju 8.0.0 preko HiSuite?
    0
    Pozdrav. Nakon nekoliko dana sa EMUI9, dogadja mi se da se baterija prazni duplo brze nego na Emui 8. Vidim da Huawei Home launcher pojede 10% baterije? Ima li neko slican problem? Prva 2 dana je baterija bila i bolj nego prije, sad je uzas.
    0
    > @AndelkoSplit said:
    > Pozdrav. Nakon nekoliko dana sa EMUI9, dogadja mi se da se baterija prazni duplo brze nego na Emui 8. Vidim da Huawei Home launcher pojede 10% baterije? Ima li neko slican problem? Prva 2 dana je baterija bila i bolj nego prije, sad je uzas.

Bok @AndelkoSplit,

Ukoliko imate problem s ubrzanim pražnjenjem baterije, preporučamo napraviti povratak na tvorničke postavke. Kako su naveli već neki od forumaša, ova radnja uspješno rješava problem s ubrzanim pražnjenjem baterije 🙂
    0
    > @zvoncica95 said:
    > Pozdrav! Zanima me oću li izgubiti sve podatke na mobitelu ako ga vratim na staru verziju 8.0.0 preko HiSuite?

Bok @zvoncica95,

Povratak telefona na stariju verziju operacijskog sustava nikako ne preporučamo. Huawei ulaže veliki napor u razvoj i prilagodbu novih verzija Android operacijskog sustava i svakako ako već imate novu verziju, preporučamo ostati na istoj 🙂
    0
    A kako sacuvati podatke uz tvornicki reset?
    0