Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Huawei Mate 10 lite Oreo update

13

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Grof,

Moguće da je i nova inačica u opticaju, međutim, kao i uvijek za najprecizniju provjeru uvijek nam je potreban build broj i IMEI brojevi. Tek tada možemo sa sigurnošću provjeriti koja inačica je dostupa za koji uređaj :smile:
    Naravno, uvjet za provjeru nam je da uređaj koji imate pripada našoj regiji, tj. da je kupljen u Hrvatskoj :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • dajac59dajac59

moje zadnje ažu. je RNE-L21 8.0.0 334(432) jel to to

davor dajac

0

Bok @dajac59,

Za provjeru vašeg sustava potreban nam je build broj vašeg telefona. Ako nam ga možete poslati pa provjerimo koja je zadnja verzija Androida za vaš uređaj :smile:

Hvala.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • dajac59dajac59

neznam kako da pronađem build da ti pošaljem

davor dajac

0

Bok @dajac59,

Do ovog broja dođeš tako da klikneš na Postavke > O telefonu i ovdje iščitaš Broj međuverzije :wink:

To je ujedno i build broj vašeg telefona.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • dajac59dajac59

RNE-L21 8.0.0 334(432)

pa to sam i napiso gore u postu

davor dajac

0
  • tektakotektako
    edited Listopad 2018

jesi zadovoljan sa telefonom?

0
    edited Listopad 2018

Bok @dajac59,

Provjeravamo, pa se javimo :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0

Bok @dajac59,

Provjerili smo i verzija koju imate je ujedno i zadnja dostupna :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • MRQMRQ
    edited Siječanj 4

Pozdrav,
    moj mate 10 lite izgleda ispao sa fabricke trake pa nikada update na Oreo nisam dobio :smile:
    radi se on RNE-Lc432b100
    IMEI ***

0
  • dajac59dajac59

@tektako said:
    jesi zadovoljan sa telefonom?

sad tek vidio,mobitel je ok ali sam uzeo još mate 20 lite jer sam prešao na drugu mrežu,ma huawei su super mobiteli

davor dajac

0
  • DanchibaldDanchibald
    edited Siječanj 4
    > @MRQ said:
    > Pozdrav,
    > moj mate 10 lite izgleda ispao sa fabricke trake pa nikada update na Oreo nisam dobio :smile:
    > radi se on RNE-Lc432b100
    > IMEI ***

IMEI broj NIKADA ne postaj javno na net-u!!!
    0
    edited Siječanj 4

@MRQ said:
    Pozdrav,
    moj mate 10 lite izgleda ispao sa fabricke trake pa nikada update na Oreo nisam dobio :smile:
    radi se on RNE-Lc432b100
    IMEI ***

Bok @MRQ,

Provjerom smo utvrdili kako je vaš telefon predviđen za mađarsko tržište. Iz tog razloga moguće je da vam ažuriranja niti ne stižu kako bi trebala. Ono što možete pokušati napraviti je u uređaj umetnuti SIM karticu nekog mađarskog operatera te potom provjeriti ažuriranja :wink:

Ako ni tada nema ažuriranja, nažalost, kako uređaj nije za naše tržište, nismo u mogućnosti pomoć i više :disappointed:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • dajac59dajac59

moj je kupljen u hrvatskoj????kako provjeriti

davor dajac

0

Bok @dajac59,

Provjeru vršimo pomoću IMEI i build broja telefona :smile:
    Ako se ne varam, za vas smo već provjeravali?

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • dajac59dajac59

da ali neznam sad,vidim da je iz poljske

davor dajac

0
  • MRQMRQ

@Huawei Forum said:

@MRQ said:
    Pozdrav,
    radi se on RNE-Lc432b100
    IMEI ***

Bok @MRQ,

Provjerom smo utvrdili kako je vaš telefon predviđen za mađarsko tržište. Iz tog razloga moguće je da vam ažuriranja niti ne stižu kako bi trebala. Ono što možete pokušati napraviti je u uređaj umetnuti SIM karticu nekog mađarskog operatera te potom provjeriti ažuriranja :wink:

Ako ni tada nema ažuriranja, nažalost, kako uređaj nije za naše tržište, nismo u mogućnosti pomoć i više :disappointed:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

@Huawei Forum said:

@MRQ said:
    Pozdrav,
    radi se on RNE-Lc432b100
    IMEI ***

Bok @MRQ,

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

@:Marin

hvala lijepo za odgovor. Malo sve cudno jer je telefon kupljen u Sarajevu i uredno imam racun, vjerovatno cu morati posjetiti prodavca jer ga je prodao kao open sim,ocigledno da se prodaju stvari koje nemaju suport u BiH. Isto tako nisam siguran sta Huawei radi sa lokalizacijama i da za isti nemoze pruziti support bez obzira gdje je kupljen.

P.
    Adi

0
  • MRQMRQ

@Danchibald said:
    > @MRQ said:
    > Pozdrav,
    > moj mate 10 lite izgleda ispao sa fabricke trake pa nikada update na Oreo nisam dobio :smile:
    > radi se on RNE-Lc432b100
    > IMEI ***

IMEI broj NIKADA ne postaj javno na net-u!!!

Hvala, ima smisla ali s druge strane vidis da je Madzar :smiley:

0
  • dajac59dajac59

@MRQ said:

@Huawei Forum said:

@MRQ said:
    Pozdrav,
    radi se on RNE-Lc432b100
    IMEI ***

Bok @MRQ,

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

@Huawei Forum said:

@MRQ said:
    Pozdrav,
    radi se on RNE-Lc432b100
    IMEI ***

Bok @MRQ,

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

@:Marin

hvala lijepo za odgovor. Malo sve cudno jer je telefon kupljen u Sarajevu i uredno imam racun, vjerovatno cu morati posjetiti prodavca jer ga je prodao kao open sim,ocigledno da se prodaju stvari koje nemaju suport u BiH. Isto tako nisam siguran sta Huawei radi sa lokalizacijama i da za isti nemoze pruziti support bez obzira gdje je kupljen.

P.
    Adi

e,ovo je sad pitanje za dečke sa foruma tj.glavnoga,a da se proba postaviti na mađarski jezik i onda ažurirati???

davor dajac

0
  • MRQMRQ

Najmanji je problem update vec je stvar da prodaja gura telefone po trzistima i naravno imas dosta vecih od nasih i sistemom da generisemo promet cijene variraju u nabavi od trzista do trzista. Onda mesetari dolaze do telefona i prodaju uredno zapakovane i po najurednijim cijenam. Igrom slucaja isti je placen nekih cca. 300Euro sto i nije neka cifra i ako se ne nadogradi nije neka velika steta. Glavna je prevara sada da odes i da kupis neke mate 20 pro ili x telefon koji kosta dosta vise novca i onda moras otici u Madzarsku ili Austriju ili Njemacku na kafu da uradis update istoga jer opste neznas sta si kupio. Iskreno proizvodjaca nije bas ni briga sve dok rade " shipment" shodno internim planovima a gdje ce uredjaj na kraju zavrsiti , e to je drugi par rukava.

0
  • dajac59dajac59

to se trebalo prije kupnje razmišljati,moj netjak je kupio kad i ja xaomi pochone f1 i nadogradio odmah na pie 9,ma ljudi doće,što nama treba radi i sa osmicom,kud svi letimo bez veze,takav sam i sam pa se sam sebi smijem koji sam luđak a sve šljaka besprijekorno,nekad sa updetom neke stvari nerade kao prije,i na to treba misliti

davor dajac

0

Bok svima,

Ako je telefon kupljen službenim kanalima u određenoj zemlji, tada bi taj telefon i trebao biti upravo za to tržište, pa problema s nadogradnjama, ažuriranjima, kao i podrškom ne bi trebalo biti :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Kate1984Kate1984
    edited Siječanj 7
    Pozdrav. Možete li provjeriti za moj Huawei Mate 10 Lite kad će nadogradnja na Oreo? 😁

RNE-L21 8.0.0.338
    IMEI ***
    0
  • DanchibaldDanchibald
    edited Siječanj 7
    > @MRQ said:
    > @Danchibald said:
    > > @MRQ said:
    > > Pozdrav,
    > > moj mate 10 lite izgleda ispao sa fabricke trake pa nikada update na Oreo nisam dobio :smile:
    > > radi se on RNE-Lc432b100
    > > IMEI ***
    >
    > IMEI broj NIKADA ne postaj javno na net-u!!!
    >
    >
    >
    >
    >
    > Hvala, ima smisla ali s druge strane vidis da je Madzar :smiley:

Nema veze otkud je... bilo tko od bilo kuda moze sa tvojim IMEI brojem svasta napraviti i npr. blokirati ti uredjaj, prijaviti da je ukraden itd... 😁
    0
  • DanchibaldDanchibald
    > @Danchibald said:
    > > @MRQ said:
    > > @Danchibald said:
    > > > @MRQ said:
    > > > Pozdrav,
    > > > moj mate 10 lite izgleda ispao sa fabricke trake pa nikada update na Oreo nisam dobio :smile:
    > > > radi se on RNE-Lc432b100
    > > > IMEI ***
    > >
    > > IMEI broj NIKADA ne postaj javno na net-u!!!
    > >
    > >
    > >
    > >
    > >
    > > Hvala, ima smisla ali s druge strane vidis da je Madzar :smiley:
    >
    > Nema veze otkud je... bilo tko od bilo kuda moze sa tvojim IMEI brojem svasta napraviti i npr. blokirati ti uredjaj, prijaviti da je ukraden itd... 😁
    0
  • DanchibaldDanchibald
    edited Siječanj 7
    > @Kate1984 said:
    > Pozdrav. Možete li provjeriti za moj Huawei Mate 10 Lite kad će nadogradnja na Oreo? 😁
    >
    > RNE-L21 8.0.0.338
    > IMEI ***
    > ***

Ne postaj javno IMEI broj na internetu
    0
  • Kate1984Kate1984
    > @Danchibald said:
    > > @Kate1984 said:
    > > Pozdrav. Možete li provjeriti za moj Huawei Mate 10 Lite kad će nadogradnja na Oreo? 😁
    > >
    > > RNE-L21 8.0.0.338
    > > IMEI ***
    > > ***
    >
    > Ne postaj javno IMEI broj na internetu

😮 Hvala. Neću više 😏
    0

@Kate1984 said:
    Pozdrav. Možete li provjeriti za moj Huawei Mate 10 Lite kad će nadogradnja na Oreo? 😁

RNE-L21 8.0.0.338
    IMEI ***

Niste nam dostavili cijeli build broj koji nam je nužan za provjeru :smile:
    Molimo vas samo cijeli broj.
    Hvala.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Kate1984Kate1984
    > @Huawei Forum said:
    > @Kate1984 said:
    > Pozdrav. Možete li provjeriti za moj Huawei Mate 10 Lite kad će nadogradnja na Oreo? 😁
    >
    > RNE-L21 8.0.0.338
    > IMEI ***
    > ***
    >
    >
    >
    >
    >
    > Niste nam dostavili cijeli build broj koji nam je nužan za provjeru :smile:
    > Molimo vas samo cijeli broj.
    > Hvala.
    >
    > Lijep pozdrav,
    > Marin
    > Huawei Forum tim

😀

RNE-L21 8.0.0.338(432)
    0

Bok @Kate1984,

Provjerom smo utvrdili kako biste trebali dobiti ažuriranje. Nažalost, točan datum ne znamo, no u drugom kvartalu bi ažuriranja trebala izaći za ovaj model :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.