Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Problem sa E-mailom

Imam problem sa e-mailovima na Mate 20 pro ili ne znam nešto u postavka podesiti.
Naime postavio na telefonu da ne briše poruke sa servera znači preuzima ih u inbox. To funkcionira dok se ne spojim na poštu sa računala jer tamo su postavke kad skinem poruke u inbox ima naredbu da obriše poruke sa servera. Znači poruke su obrisane na serveru ali su ostale u inboxu na računalu a istu situaciju imao sam na prijašnjem telefonu Sony Z3 compact poruke su ostale u inboxu makar su sa servera izbrisane. Sada na Huawei Mate 20 pro skinem poruke i one su na mobitelu dok kada skinem na računalu poruke onda se mobitel sihronizira sa serveom (koji sad nema poruka) i izbriše poruke iz inboxa koje sam prije skinuo, Zna li netko kako da riješim taj problem? Pošta je na POP serveru. Nemojte mi savjetovati da ostavim na računalu ostavim neki period da ne briše poruke (sada sam to privremeno postavio) da bi mogao imati poruke na mobitelu jer neću da se nakupljaju poruke na serveru. Inače takvih problema nisam imao sa prijašnjim mobitelom Sony Z3 compact.

Unaprijed zahvaljujem.
LP
Barba

0

Komentari

• dajac59dajac59

neznaš nariktati,pa sa svojim korisničkim imenom i lozinkom kad se logaš sve ti je isto kao na kompu itd,ja nikada takvih problema nisam imao a imao sam more svakakvih mobitela,nije to do huawei već do tebe,heheheehhe

davor dajac

0
  • BarbaBarba

Vjerojatno neznam naštimati. Naštimao sam kao na prijašnjim mobitelima na mobu da nikad ne briše sa servera i na prijašnjim e to radilo. Ovdje sam poslao poruku za pomoć i sam znam da nešto nisam dobro nariktao.

lp
    Barba

0
  • dajac59dajac59

barba,izbriši i ponovno,mora ti sve štimati kao prije

davor dajac

0
  • BarbaBarba
    Na Huawei nije štimala prije na Sony-u štimalo.
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    edited Siječanj 8

Bok @Barba,

Sudeći prema opisanom problemu, čini nam se da imate nešto krivo podešeno. Pokušajte iznova podesiti račun za e-poštu bez sinkronizacije na način da odaberete POP račun.

Nadamo se da će te uspjeti ustanoviti što je krivo podešeno :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • BarbaBarba
    Ponovo sam instalirao račun bez sihronizacije ali onda mi ne skida poštu (kad je ni ne provjerava). Kad uključi sihronizacije skine mi poštu. (što je i logički). Sada kad skinem poštu na računalo gdje je zadao da nakon skidanja pošte obriše je sa servera, kod slijedeće provjere pošte na mobitelu izbrisane što je prije skinuo i imao u inboxu. Kažete da isključi sihronizacije ali kako ću onda primiti poštu na mobitel?
    Lp
    Barba
    0
  • dajac59dajac59

@Barba said:
    Ponovo sam instalirao račun bez sihronizacije ali onda mi ne skida poštu (kad je ni ne provjerava). Kad uključi sihronizacije skine mi poštu. (što je i logički). Sada kad skinem poštu na računalo gdje je zadao da nakon skidanja pošte obriše je sa servera, kod slijedeće provjere pošte na mobitelu izbrisane što je prije skinuo i imao u inboxu. Kažete da isključi sihronizacije ali kako ću onda primiti poštu na mobitel?
    Lp
    Barba

https://cip.tvz.hr/12-za-studente/77-koristenje-emaila-na-pametnom-telefonu-student-android

prati upute

davor dajac

0