Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Nadogradnja sustava za igrice

Citao sam da ce za p20 i jos neke huawei mobitele doci nadogradnja u vezi igranja igrica, p me zanima da li cemo mi koji vec imamo p20 imati tu nadogradnju kao azuriranje sustava ili ce to novi huawei mobiteli imati
1

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited Kolovoz 10

Pozdrav @karlo619,

Vjerojatno mislite na nadogradnju GPU Turbo. Naime, ova nadogradnja omogućit će vam znatno bolje performanse vašeg Huawei pametnog telefona u igrama. S obzirom na to kako posjedujete Huawei P20 Pro za koji će nadogradnja stići, očekujte ju vrlo brzo.

GPU Turbo će doći na određene Huawei pametne telefone, bez obzira kupili ga sada ili ga već koristite.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • Božidar40Božidar40
    GPU Turbo dobili Njemci, Talijani i još neki u našem okruženju pa me zanima kad mi u Hrvatskoj budemo dobili šta i tu nas stavljaju da budemo zadnji za nadogradnju... Dali se zna okvirno datum nadogradnje u Hrvatskoj za P20 pro.
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Pozdrav @Božidar40,

GPU Turbo već neko vrijeme stiže na određene Huawei pametne telefone. Vrlo skoro dobit će ga svi podržani uređaji, poput P20 Pro, no molimo vas za malo strpljenja.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.