Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Notifikacije-sadržaj sakriven

Lucija1992Lucija1992
edited Srpanj 23 Huawei Mate 10 lite
Zanima me kako isključiti da je sadržaj sakriven kad mi dode obavijest bilo sa face, vibera, maila...? Znači prošla sam sve redom po postavkama i ne mogu naći ništa vezano uz to a to je od samog početka od ukljucivanja uređaja (star 2 tj).
Primjer.. Dode por na viber i pise samo ml u obavijestima "viber - sadržaj sakriven" . Želim da mi pokaze normalno od koga je i prvih par riječi poruke... Kako to složit?
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Pozdrav @Lucija1992,

Molimo vas za malo pojašnjena, gdje vam se prikazuje ova obavijest da je sadržaj skriven? Na zaključanom zaslonu ili negdje drugdje?

Hvala.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • danikobac9danikobac9
    Zani ma me kako da na zakljucanom zaslonu mogu vidjeti od koga je dosla obavijest i dio poruke,zato jer kada dode obavijest pise "sadrzaj skriven" pa me zanima jel se to moze negdje ukljuciti da bar vidim od koga je i dio poruke,jer na nekim drugim mobitelima sam imao tu mogucnost
    0

Pozdrav @danikobac9,

Ovo možete jednostavno omogućiti za svaku aplikaciju. Naime, dovoljno je samo otići pod Postavke, potom na Aplikacije i obavijesti, zatim na Aplikacije te u spisku aplikacija kliknite na aplikaciju čije biste obavijesti htjeli vidjeti. Kliknite potom na Obavijesti, a potom na Obavijesti na zaključanom zaslonu označite s Prikaži.

Nakon toga, trebali biste vidjeti obavijesti na zaključanom zaslonu.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Lucija1992Lucija1992
    Baš to što je i gdin ovaj drugo vrć napisao me muči.. S tim da mi je na svim aplikacijama uključen prikaz na zaklj zaslonu... Ne mogi vam ovdje stavit sliku da vidite...
    0

Pozdrav @Lucija1992 ,

Jeste li probali kako sam naveo proceduru ranije za @danikobac9?

Ovo možete jednostavno omogućiti za svaku aplikaciju. Naime, dovoljno je samo otići pod Postavke, potom na Aplikacije i obavijesti, zatim na Aplikacije te u spisku aplikacija kliknite na aplikaciju čije biste obavijesti htjeli vidjeti. Kliknite potom na Obavijesti, a potom na Obavijesti na zaključanom zaslonu označite s Prikaži.

Nakon toga, trebali biste vidjeti obavijesti na zaključanom zaslonu.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • danikobac9danikobac9
    Hvala na pomoci ali i dalje je sadrzaj skriven
    0

Pozdrav @danikobac9,

Kako nismo sigurno što bi sprječavalo prikaz obavijesti na zaključanom zaslonu, kao zadnju opciju možemo vam preporučiti povratak na tvorničke postavke. Vodite samo računa o tome da se ovim postupkom brišu svi podaci s telefona.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Lucija1992Lucija1992
    Probala sam.. Očito neka greška u sustavu.. Na svima aplikacijama je to podeseno al sadržaj je i dalje skriven..
    0

Pozdrav @Lucija1992,

Možemo vam preporučiti povratak na tvorničke postavke. Vodite samo računa o tome da se ovim postupkom brišu svi podaci s telefona.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • danikobac9danikobac9
    Nevrijedi resetirati mobitel na tvornicke postavke ja sam probao tri puta i dalje je sve isto,a vidim da i drugi modeli imaju isti problem vrlo vjerovatno da je problem sa softverom
    0

Pozdrav @danikobac9,

Tako je, imamo već nekoliko rasprava oko obavijesti i notifikacija na zaključanom zaslonu. Svakako sve povratne informacije ćemo uzeti u obzir :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.