Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Problem sa slikavanjem fotografija

Vec neko vrijeme imam problem kod slikavanja fotografija. Kada slikam predmete, osobe, blago su mutne, i kod zumiranja se također muti. Dok, recimo kod slikavanja selfija, kada kameru okrenem prema sebi, to nije slucaj. Neki savjet?
1

Komentari

• HuaweiUser21HuaweiUser21
    Pozdrav Ricegum80.Prije slikanja fotografije stisni na ekran da se slika izostri,a kod zumiranja je gubitak kakvoće normalan jer je to digital zoom a me optical.
    Nadam se da sam pomogao.
    1
  • Huawei ForumHuawei Forum
    edited Srpanj 2018

Pozdrav @Ricegum80,

Probajte se poigrati s fokusom. Kako je naveo @HuaweiUser21 možda jednostavno fokusirate krivi predmet na fotografiji. Kliknite jednostavno na predmet koji želite izoštriti, tj. da bude u fokusu. Također, pri fotografiranju držite se automatskog načina rada.

@HuaweiUser21 zahvaljujemo se na angažmanu i konstruktivnim savjetima drugim korisnicima. Svakako podržavamo međusobnu razmjenu i zajednički dolazak do rješenja :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • Ricegum80Ricegum80
    Probala, nece. Opet isto. Aparat star godinu dana. U pocetku slikavao normalno, slika bistra, sad mutno.. :(
    0

Pozdrav @Ricegum80,

Jeste li provjerili je li leća kamere čista? Naime, zaprljana leća može također biti problem pri fotografiranju.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Ricegum80Ricegum80
    Jesam.. Nije do toga. :(
    0
    edited Srpanj 2018

Pozdrav @Ricegum80,

Predlažemo povratak telefona na tvorničke postavke. Vodite računa o tome da se ovim postupkom brišu svi podaci s uređaja.

Nadamo se da će se povratkom na tvorničke postavke problem riješiti.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • HuaweiUser21HuaweiUser21
    Pozdrav, evo mene opet. Mozda si u postavkama fotoaparata smanjila rezoluciju slike straznje kamere.Dok si u aplikaciji kamere povuci s desna na lijevo i skroz gore bit Ce postavke kvalitete slike i to stavi na najveću rezoluciju Nadam se da sam pomogao!Javi se ako jesam!
    1

Pozdrav @HuaweiUser21,

Hvala vam na doprinosu i konstruktivnim prijedlozima. Nadamo se da će @Ricegum80 uspjeti riješiti problem koji ima.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0