Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Postavke notifikacije

Pozdrav,mozete li mi pomoci,kako promjeniti zvuk za dolaznu poruku Vibera?? Sve klasicne nacine koje sam do sada probao,i koristio na ostalim Huawei uredjajima,na Mate10 pro,nece.. Uopce nemam opciju promjeniti zvuk dolazne poruke,samo zvuk dolaznog poziva (Viber)..Pa ako moze malena pomoc,odnosno savjet..unaprijed hvala
1

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited Srpanj 25

Pozdrav @denis_os,

Za upite vezane uz funkcionalnost aplikacija, zamolili bismo vas da rješenje probate pronaći na službenim stranicama aplikacije. No, ono što smo uspjeli utvrditi je da postoji mogućnost promjene tona pod Postavkama aplikacije, zatim pod Obavijesti te na Zvuk obavijesti :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • iikkyyiikkyy
    Pozzz. Ja imam Mate 10 lite, i takodjer imam isti problem. Probala sam sve moguce nacine i nista.
    0
    edited Srpanj 25

Pozdrav @iikkyy,

Nažalost za postavke trećih aplikacija koje nisu izdane od strane Huaweija, molimo vas da podršku probate dobiti na službenim stranicama aplikacije. No, kao što smo ranije naveli, uspjeli smo utvrditi da postoji mogućnost promjene tona pod Postavkama aplikacije, zatim pod Obavijesti te na Zvuk obavijesti :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • iikkyyiikkyy
    Hvala na odgovoru, ali ni to ne pomaze. Sto se tice same aplikacije o kojoj je upit, imam istu verziju na drugom mobitelu, samsungu, i tamo uredno mogu promijeniti zvuk. Ne kazem da je problem u mobitelu, ali evo na drugom mobitelu radi bez problema.
    Ali hvala na odgovoru jos jednom.
    0
    edited Srpanj 23

Pozdrav @iikkyy i @denis_os,

Ajde probajte ovako, u postavkama Vibera pod Obavijesti označite Koristi zvukove sustava pa nam javite jesu li sada tonovi identični onima koje imate postavljene uobičajeno na telefonu :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • iikkyyiikkyy
    Probala sam i to vec. Tako mi i stoje postavke. Zvuk dolaznih poziva ke promijenjen. Ali poruke ne. Ne reagira.
    0
  • iikkyyiikkyy
    Ako se ne varam, problem je nastao nakon nadogradnje na Oreo. Jer je na istom mobitelu prije nadogradnje radio i zvuk poruke.
    0

Pozdrav @iikkyy i @denis_os,

Provjerimo o čemu se tu radi, no svakako probajte zatražiti i podršku od strane Vibera.

Žao nam je što imate navedeni problem.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • denis_osdenis_os
    Pozdrav,ja sam si dao malo truda,i sastavio prigovor na engleskom jeziku i kontaktirao viber.. nedugo nakon moga kontaktiranja,dobio sam sluzbeni odgovor,da na toj verziji vibera (9.3),opcenito da im se javljaju korisnici koji imaju nadogradjen uredjaj na Oreo.. sto je i kod mene problem.. dok nije isla sama nadogradnja,sve je radilo normalno.. ukoliko je moguce,ili potrebno,mogu screenshoot odgovora napraviti,i i priloziti.. nesto sa oreom nije dobro sjelo..sve ono sto ste Vi naveli gore kao rjesenje,ne pomaze.. Prvo pokusajte sami promjeniti,prije nego date takav savjet kao rjesenje,jer na zalost nije rjesenje,i onda svi ispadamo smjesni,a vi neupuceni
    1
    edited Srpanj 25

Pozdrav @denis_os,

Drago nam je da ste pokušali rješenje pronaći i na službenim kanalima aplikacije Viber. Problem će možda biti riješen i u nekim od sljedećih verzija Vibera, no svakako i mi s naše strane stavimo fokus na ovo.

Možemo savjetovati brisanje aplikacije i njeno ponovo instaliranje, a u krajnjem slučaju i povratak telefona na tvorničke postavke te naknadu instalaciju aplikacije.

Javite nam je li ovo pomoglo.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • iikkyyiikkyy
    @denis_os, hvala na ovoj informaciji. Kao sto sam navela u prijasnjim postovima, shvatila sam da je problem u Oreu. Nadam se da ce viber uspjeti rijesiti to u nekim sljedecim vezijama.
    Hvala jos jednom. :)
    2
  • denis_osdenis_os
    Telefon upravo resetiran na factory setings,i nazalost problem je i dalje prisutan,hvala cijeloj ekipi foruma na savjetima,ali na zalost do sada nije nista pomoglo.. malo bedasto,ali bas iritira to sto das tolike pare za mob,i onda nemozes promjeniti zvuk za poruku 🙄,inace prezadovoljan uredjajem,koristio vec nekoliko modela Mate,sve,sve pohvale..ali eto jedna mala sitnica,i zezne sve.. nadam se da ce uskoro neki update,da se i to rjesi,a do tada veliki pozdrav svim forumasima!!
    1

Pozdrav @denis_os,

Hvala i vama, kao i svim forumašima na doprinosu u traženju rješenja. Nadamo se da će se s budućom verzijom Vibera ove stvari ispraviti.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • ElmirElmir
    Pozdrav svima.
    Osti problem imam, od vibera sam dobio poruku da je problem u telefonu.
    Mate 10 lite
    0
    edited Listopad 10

Bok @Elmir,

Poznat nam je ovaj problem, no kako su neki korisnici napisali (možete vidjeti ovdje: https://huaweiforum.hr/discussion/190/zlatko-belkovic), problem se rješava :smile:

Nadamo se da će ubrzo biti rješenje i za vaš telefon.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.