Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Pretvaranje SMS-a u MMS

Pozdrav,
Prije mjesec dana sam kod jednog operatera uzeo Mate 10 Lite uz tarifu na pretplatu i primjetio sam da mi se svaki iole duži SMS automatski pretvara u MMS, a slanje MMS-a mi se dodatno naplaćuje mimo tarife.

Pretražio sam uputstva mobitela, ali ne mogu naći informaciju kako se ovi i može li se isključiti? U opcijama isto ne vidim ništa što bi reguliralo maksimalnu veličinu SMS-a. Ovo mi nema smisla jer plaćam tarifu u kojoj mogu poslati velik broj poruku, a svaka duža me dodatno košta pa molim pomoć oko ovoga. Hvala!
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited Srpanj 2018

Pozdrav FilipS,

Nažalost usluga SMS-a ima svoja ograničenja te nakon određenog broja znakova poruke često budu prebačene u MMS. Također, ako koristite posebne simbole ili emotikone, slanje poruke kao MMS nije neobično. Međutim, probajte provjeriti sa svojim operatorom jer ova mogućnost često bude regulirana i od strane operatora.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0