Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Ažuriranje softvera na Huawei P9 lite 2017

2»

Komentari

• jookajooka
  • Huawei ForumHuawei Forum

Hvala @jooka, provjerimo pa se javim povratno.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0

Pozdrav @jooka,

Vi imate P9 lite, ne P9 lite 2017. Za vaš uređaj trenutno nije u planu Oreo.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • BoleBole
    Pozdrav imam li već najnoviji Oreo ili ne
    Piše šta lx 8.0.0.3.6.3(c432)
    0
  • BoleBole
    Pra lx1 8.0.0.3.6.3(c432)
    Oreo??
    P9 lite
    0
  • HuaweiUser21HuaweiUser21
    Pozdrav Bole!

Imam isti uređaj i da imaš Android Oreo i EMUI 8.I usput,to nije P9 Lite nego P9 Lite 2017.

Lijep pozdrav,
    HuaweiUser21!
    0
  • GrofGrof
    @jooka na p9lite 2017 to nećeš dobiti bez obzira na oreo imam 2 pa ti kažrm iz prve ruke..
    0
  • BoleBole
    > @Bole said:
    > Pra lx1 8.0.0.3.6.3(c432)
    > Oreo??
    > P9 lite

> @HuaweiUser21 said:
    > Pozdrav Bole!
    >
    > Imam isti uređaj i da imaš Android Oreo i EMUI 8.I usput,to nije P9 Lite nego P9 Lite 2017.
    >
    > Lijep pozdrav,
    > HuaweiUser21!

Ima li kakve koristi od toga osim što malo drugačije izgledaju ikone app.
    0
  • BoleBole
    > @Bole said:
    > > @Bole said:
    > > Pra lx1 8.0.0.3.6.3(c432)
    > > Oreo??
    > > P9 lite
    >
    > > @HuaweiUser21 said:
    > > Pozdrav Bole!
    > >
    > > Imam isti uređaj i da imaš Android Oreo i EMUI 8.I usput,to nije P9 Lite nego P9 Lite 2017.
    > >
    > > Lijep pozdrav,
    > > HuaweiUser21!
    >
    > Ima li kakve koristi od toga osim što malo drugačije izgledaju ikone app.

I usput na šta misli Grof tj. @jooka šta neću dobiti
    0
    @Bole
    Pa trebalo bi bit brze i baterija bi trebala duže trajati.Ali nista posebno.
    @Grof je rekao da @jooka nece dobiti Android Oreo jer @jooka ima P9 Lite,a ne P9 Lite 2017.
    0

Pozdrav @Bole,

Ažuriranja za P9 lite 2017 su krenula i bit će uskoro dostupna za sve uređaje. Nadamo se da će te uvidjeti sve prednosti ovog ažuriranja.

@HuaweiUser21 zahvaljujemo na konstruktivnim komentarima i pomoći drugim forumašima :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
    @Huawei Forum
    Drago mi je da mogu pomoći drugima!
    0
  • jookajooka
    Vjerojatno je velika razlika između p9 lite i p9 lite 2017 kad jedni dobivaju oreo a jedni ne.
    0
    edited Kolovoz 10
    @jooka
    P9 Lite je već dobio jedno veliko azuriranje sustava(sa Android 6 na 7),a P9 Lite 2017 isto jedno(sa 7 na 8). Vjerojatno ce oba ostati na sadašnjim verzijama.
    P9 Lite nema dovoljan hardver da pokreće Oreo pa je ostao na nougatu.Ako zelis Oreo mozes napraviti neki custom ROM,ali trebas imati znanja za to, nije lagano.
    Nadam se da sam pomogao
    0
    edited Kolovoz 10

Pozdrav @HuaweiUser21,

Valja samo voditi računa da Huawei kao proizvođač nikako ne preporučuje instaliranje neslužbenih inačica softvera. Također, tom radnjom se gubi i jamstvo na uređaj :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
    edited Kolovoz 10
    @Huawei Forum
    Jednom sam se okušao u tome prije par godina,ali samo jednom.Uređaj je ostao bez ikakvog softvera bez mogućnosti bootanja ili instalacije novog.
    Ne preporučujem izvođenje ako izvođač nije siguran u sebe.
    2

@HuaweiUser21 said:
    @Huawei Forum
    Jednom sam se okušao u tome prije par godina,ali samo jednom.Uređaj je ostao bez ikakvog softvera bez mogućnosti bootanja ili instalacije novog.
    Ne preporučujem izvođenje ako izvođač nije siguran u sebe.

Upravo tako. Za gotovo sve korisnike najbolje je držati se tvornički predviđenog rješenja :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • jookajooka
    Ali nerazumijem zašto se može napraviti i sve uredno radi ali nemože od strane Huawei. Našao sam na netu postupak i sve ok ali huawei to nepodrzava.
    0
  • GrofGrof
    Jednostavno neki modeli mogu a neki nemogu dobiti update na noviju inačicu androida..
    0
    edited Kolovoz 11

Pozdrav @Grof i @jooka,

Točno tako, postoje određena ograničenja zbog kojih neki stariji uređaji nisu u mogućnosti dobiti službenu podršku za najnovije inačice Androida. To mogu biti primjerice hardverska ograničenja, a s obzirom na današnji brzi tempo razvoja novih komponenti, to i ne čudi. Međutim, Huawei se trudi pružiti podršku što je dulje moguće za sve svoje telefone :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • BosanceroBosancero
    Prijateljski savjet. Potrudite se na starijim telefonima oko ovoga: Introducing Android 9 Pie (Go edition)
    A powerful experience for entry-level smartphones. It’s the best of Android, built with new and reimagined apps, so even the most affordable Android smartphones are as sweet as can be.
    Siguran sam da bi telefoni dvije i vise godina stari veselo radili na go verziji.
    2
  • jookajooka
    > @Bosancero said:
    > Prijateljski savjet. Potrudite se na starijim telefonima oko ovoga: Introducing Android 9 Pie (Go edition)
    > A powerful experience for entry-level smartphones. It’s the best of Android, built with new and reimagined apps, so even the most affordable Android smartphones are as sweet as can be.
    > Siguran sam da bi telefoni dvije i vise godina stari veselo radili na go verziji.

Jel netko probao?
    0
  • talfirevictalfirevic
    edited Studeni 9

Ni ja ne dobivam update za p9 lite 2017

IMEI: 865316038012971
    865316038039982
    build number: pra-lx1c432b172

ima li kakve pomoci?

0

Pozdrav @talfirevic,

Provjerimo, pa javimo :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0

Bok @talfirevic,

Provjerom smo utvrdili da bi ste se za ažurianje vašeg telefona trebali obratiti u servis.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • gaso636gaso636

Pozdrav imam VNS-L31C150B121 jel ide ažuriranje za taj mob IMEI 862189034308690

0

@gaso636 said:

Bok @gaso636,

Provjerimo pa se javimo :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • gaso636gaso636

@Huawei Forum said:

@gaso636 said:

Bok @gaso636,

Provjerimo pa se javimo :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

Hvala

0

Bok @gaso636,

Prema dostupnim informacijama za vaš uređaj nije dostupan Oreo. Međutim, svakako pratite zadnja ažuriranja softvera preko HiCare aplikacije i sistemskog ažuriranja u postavkama :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.