Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

automatsko spajanje na bluetooth uređaje

Za prijenos glazbe s mog P20 pro na AUX konektor u autu koristim Ugreen Bluetooth Receiver, https://www.aliexpress.com/item/Ugreen-3-5mm-Bluetooth-Audio-Receiver-Universal-Car-Speaker-Music-Receiver-Adapter-with-Microphone-for-Headphone/32624733221.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.57e44c4doKinTZ. Kako u opisu rada samog uređaja piše, Bluetooth Receiver bi se trebao automatski spajati na zadnji korišteni uređaj, ali to se ne događa uvijek, tj događa se ako je auto bio ugašen kratko, a ako je bio ugašen duže (oko pola sata i više) onda se ne spaja automatski već moram ponovo u potavkama mobitela inicirati spajanje. Ovaj uređaj koristim samo za reprodukciju glazbe s mobitela jer za pozive imam mogućnost spajanja na tvornički ugrađen Bluetooth u autu i to radi besprijekorno, čim dodam kontakt u autu mob se odmah spoji s autom bez obzira koliko je dugo auto bio ugašen. Postoji li mogućnost kreiranja "shortcuta" na zaslonu mobitela s kojim bi mogao odmah otvoriti ekran na kojem iniciram spajanje?

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @velikimedo,

S obzirom da spajanje na Bluetooth automobila radi besprijekorno, problem može biti u dodatnom prijemniku kojeg spominjete te nažalost ako ste primorani, spajanje morate ručno obavljati. Eventualno možete pokušati odspojiti (izbrisati) prijemnik te napraviti ponovno povezivanje :wink:

Što se tiče prečice, zasigurno postoji nekoliko metoda, jeste li pokušali s nekim od widgeta s Trgovine Play?

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • velikimedovelikimedo

HVala na sugestijama Marine, probao sam nekoliko puta obrisati i ponovo spojiti bt. prjemnik, ali nije pomoglo, a kaj se tiče widgeta to nisam probao jer ne znam koji vidget bi to mogao (prijedlog molim). Nadao sam se da postoji neki način stvaranja shortcutova u samom mobitelu...Stari LG G3 je to mogao...

0