Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Rat.

BosanceroBosancero
Ostalo
Huawei will continue to have access to the version of the Android operating system available through the open source license that is freely open to anyone who wishes to use it.

But Google will stop providing any technical support and collaboration for Android and Google services to Huawei going forward, the source said.
https://www.reuters.com/article/us-huawei-tech-alphabet-exclusive-idUSKCN1SP0NB?fbclid=IwAR21J1rl10Sw2BFtXUR22tRKhFlrFLhLq2tQBmxBie-ostbHqYTxZwnPHco
0

Komentari

• Legia1911Legia1911
    A mislim stvarno su više dosadni i bezobrazni, jedini razlog za ovo sve je Konkurencija jer ih se Boje, jer ih Metu u svemu jer su SVARSENI i jer im ide. Samo da zgaze onog ko smeta, ovo je samo još jedna stavka zašto ću i dalje uzimat HUAWEI4LIFE
    1
  • Legia1911Legia1911
    Jedva čekam novi OS od Huawei-a
    1
  • BosanceroBosancero
    Moje skromno misljenje. Treba telefone otkljucati za alternativne os.
    0
  • zorana0312zorana0312
    Imam Honor nakon niza Samsunga i kad sam vidila ovo danas sam si prekrizila bilo sto od tih "top" gluposti.
    2
  • Miro2005Miro2005
    Dok sam ziv samo Huawei,najbolji je
    2
  • BosanceroBosancero
    Zićo. Nisam upućen. Mislio sam na politiku firme koja bi to ponovno trebala omogućiti.
    1
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Bosancero,

Kako smo već objavili na drugim temama, odluka Googlea o suspenziji dijela poslovanja s Huaweijem ne odnosi se na proizvode koje su korisnici već kupili i koriste ih, kao i na one koji se trenutno prodaju. Google usluge na tim uređajima moći će se koristiti kao i inače.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0