Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Isključuje mobilne podatke u stanju mirovanja

Hua30Hua30
Huawei P30 Pro
Nakon što ode u stanje mirovanja 3 minute kasnije ne dolaze obavijesti ne zvoni viber ni bilo kakva obavijest
Kad je na wifi mreži sve radi ok ali na mobilnoj mreži ne!
Pokušao sam sve odraditi prema uputama ali bez uspjeha
Molim za pomoć
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Hua30,

Žao nam je što imaš navedeni problem, no nadamo se da ćemo doći do rješenja :smile:
    Kašnjenje obavijesti za neke oda aplikacija nažalost nisu rijetkost. Vidjet ćeš na Forumu već nekoliko tema s tim problemom, a uglavnom nije problem do telefona nego do aplikacija :disappointed:
    Ono što možemo pokušati, jesi li provjerio status signala? Ako je loš, možda da se prebaciš s 4G na 3G ili obratno.
    Također, provjeri je su li ti mobilni podaci uključeni.
    Za provjeru, ako imaš možda i neku drugu SIM karticu za probu, pa da provjeriš radi li na njoj sve kako treba.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Hua30Hua30
    Sve navedeno sam već isprobao
    Uvjeren sam da je problem do samog update-a
    Imao sam samsung s9 duo ista stvar se događala i na njemu zato sam ga zamjenio sa novim H P30 P
    I tu stiže veliko razočaranje isti imam problem
    Ako je na wifi sve radi savršeno a na mobilnim nakon 3minute jednostavno kao da je ugašen
    Nisam u Vašem prethodnom odgovoru vidio za P30 kad izlazi nadopuna
    Hvala!
    0

@Hua30 jeste li pokušali možda s povratkom telefona na tvorničke postavke?

0
  • Hua30Hua30
    Da
    Vračeno dva puta, ponovna instalacija aplikacija
    Sve ok dok ekran ne ode u stanje mirovanja, i još 3 minute nakon toga prima obavijesti i pozive sa vibera i ostalih komunikacijskih aplikacija a nakon 3 min kao da je ugašen, a obavijesti i propušteni pozivi se vide kad se otključa zaslon!
    0

@Hua30, provjerimo pa se javimo ubrzo :smile:

1
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.