Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Ažuriranje aplikacija + slanje sms poruka = problem

Već neko vrijeme sustav mi javlja da trebam ažurirati aplikacije i kada sam na wifi-u pokrenem ažuriranje, ali ili ne ažurira ili to radi sa velikom poteškoćom.

Kada ga resetiram tj. kada ponovno postavim sve postavke on se pokrene i ažurira aplikacije.

Kod slanja sms poruka prilikom isporuke poruka kasni 30 minuta. Bio sam u VIP centru i sve postavke su OK.

Još ga nisam bacio na tvorničke postavke, ali sve mi se čini da ću to morati napraviti no pritom me strah da ne izgubim slike i m-banking. Moram slike prebaciti na externi hard, a za m-banking pobrinuti se u banci da mi ponovno daju šifre.

Molio bih da mi se javi netko ukoliko je imao sličnih problema.

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@gsojat žao nam je što imate navedene poteškoće, no kako nam se čini najbolje riješenje bilo bi povratak na tvorničke postavke :neutral: Neobično je da ažuriranja ne rade ili da poruke kasne s isporukom :neutral:
    Obratite pozornost na podatke koje će te izgubiti, pa ih svakako kopirajte, a za mobilno bankarstvo morat će te u banku radi ponovne aktivacije aplikacije.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0