Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Kompresija fotografija

ZićoZićo
Huawei P20 Pro

Kako zaustaviti brisanje i kompresiju fotki nakon 30 dana, gdje su postavke automatske i da li je moguce isto sprijeciti, hvala unaprijed huawei timu...

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Zićo,

Možete li nam pojasniti, vama se fotografije na telefonu brišu nakon 30 dana?

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • ZićoZićo

Da brisu se automatski i nema u postavkama fotogtafoja odobri ili ne nego samo automatski...

0

@Zićo na našem testnom telefonu nemamo taj problem. Imate li možda instaliranu neku aplikaciju koja vam vrši tu radnju? :neutral: Kopiraju li vam se slike na neku pohranu u oblaku?
    Brisanje fotografija nešto je što nikako ne bi trebalo se događati.

0
  • ZićoZićo

Da pohranjuju se u one drive drop box i u cloud, automatski. U pitanju je p20 pro..

0
  • ZićoZićo
    edited Ožujak 18

Da kopiraju se u drop box one drive i u cloud. U postavkama fotografija na one 3 tacke pise "oslobodi prostor posle 30dana i pohrani originale u oblaku" . Tako da to ne mogu iskljuciti, radnja ide sama srecom ostavlja kopije u gugle slike sto sam tek provalio u svakom slucaju hvala huawei timu na odgovoru.. Ps: zamolio bih vas da mi ne zamjerite na jednostavnim "stvarima" msl postavkama i pitanjima, posto sam do skora bio vjerni fan windows phonea(sve dok me nisu iznevjerili) i microsofta, dok nisam prosaltao huawei kod druga p9 i od tada sam zaljubljenik huawei linije. Hvala na razumijevanju...

0

@Zićo, drago nam je da ste otkrili problem 🙂

Stojimo na raspolaganju za sve upite, tako da budite slobodni postaviti pitanje za sve što vas zanima 😉

1
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.