Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

ID otiska prsta

Postovani,
Zanima me zasto mi ne zeli otkljucavati mobitel sa otiskom prsta? Svaki 20puta valjda ulovi prst 😬

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @ivaaa23,

Imate li problem sa svim dodanim otiscima prsta ili samo s jednim prstom? :smile:
    Ako je problem s jednim prstom pokušajte ponovno dodati otisak :wink:
    Također, pokušajte očistiti zaslon.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • ivaaa23ivaaa23

Poštovani, ekran naravno da je cist. I samo s jednim prstom je problem i ponovno sam regostrirala otisak i opet isto.

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@ivaaa23, dakle s ostalim otiscima nema nikakvih problema?
    Nažalost, ako očitavanje drugih otisaka prolazi bez problema, ne možemo utvrditi problem u radu s telefonom i čitačem otisaka. Možemo samo savjetovati ponovno dodati otisak u nadi da će ovog puta sve raditi kako treba :wink:

0
  • speks12speks12

@ivaaa23 - skener otiska prsta realno je poprilično loš...još je lošiji ako staviš zaštitno staklo il foliju...
    Iskreno na samsungu s10 otisak prsta radi perfektno...

0
  • FicfiricFicfiric

I meni to radi li la, vecinom ga otkljucavam face unlock-om al otisak prsta je katastrofa, imam ih registriranih 4 i 80% nijedan ne prihvaca a pogotovo ako koristim mbanking od RBA. Mobitel je faking katastrofa za te novce

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.