Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Paljenje zaslona bez notifikacija

SaraSara
Huawei P20 lite

Zadnjih par dana se pali zaslon bez ikakvog razloga, zasvijetli kao da je stigla notifikacija ili poruka ili stogod i to radi vrlo cesto... Da vratim mobitel na tvornicke postavke ili ima nekoga sa slicnim problemom?
Lp
Sara

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Sara,

Dobrodošla na forum :smile:
    Na koji način zaslon zasvijetli? Iz stanja mirovanja ili tijekom rada na telefonu?

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • SaraSara

Iz stanja mirovanja...
    Hvala na dobrodoslici

0

@Sara, to je svakako nešto što se ne bi trebalo događati. Znate li možda je li problem nastupio nakon instalacije neke igre ili aplikacije? Ako je, pokušajte ju deinstalirati :smile:

0
  • SaraSara

Pa zapravo i ne, bas sad gledam aplikacije, brisem nepotrebne, doduse to sam i napravila neki dan ali i dalje isto, zasvijetli i tako nebrojeno puta i naravno da i baterija odlazi brze na taj nacin... Vidim po forumu opciju e recovery, bi li to pomoglo?

0

@Sara kada niste sigurni koje ste aplikacije instalirali i stvaraju li možda one problem, naš savjet uvijek je povrat na tvorničke postavke :smile:
    Vodite samo računa o svim podacima koji se tim postupkom brišu s telefona :wink:

0
  • TomoX21TomoX21

I meni se to nekad dešava na Huawei Y6 2018, u potpunosti isti simptomi. Na P20 Lite to mi se dosad nije desilo.

0

@TomoX21 jeste li na kraju uspjeli riješiti problem ili ustanoviti zbog čega nastaje?

0
  • SaraSara

A nis probat cu sutra na tvornicke stavit pa cemo vidjet...

1
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.