Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Kašnjenje nadogradnji

LukaMuniLukaMuni
edited Veljača 16 Huawei Mate 10 lite
U zadnjih godinu dana korištenja mate 10 lita(rne-l21c432) primjetio sam da na hrvatskom trzistu updejtovi kasne do mjesec dana ili uopce nedođu.Jedan primjer jer zadnji updejt 8.0.0.339 koji je pusten prije mjesec dana kao google security patch.Zasto nadogranje toliko kasne ako uopce dođu?
Edit:Moj uredaj je jos uvik na 8.0.0.338.
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    Bok @LukaMuni,

Ažuriranje sustava razlikuju se po pojedinim tržištima. Tako primjerice ažuriranje na jednom tržištu obuhvati već određene zakrpe, pa nije nužna određena međuverzija koja izađe na nekom drugom tržištu 😉
    Što se tiče perioda primitka ažuriranja, kako smo to već više puta naveli, period distribucije ažuriranja može biti i dulji od mjesec dana, stoga za neka ažuriranja imate dojam da kasni, no u suštini sve ide po planu 🙂
    0
  • SuperHikSuperHik
    Apple pusti svima kad i najavi... Svi bi htjeli biti Apple, ali ne ide im... Ne favoriziram ih ni najmanje, ali blesavo mi je ovo s nadogradnjama, kao da ekipa iz garaže prepisuje kod, kompajlira i slaže u image pa traje
    0
  • LukaMuniLukaMuni
    Zasto onda fale dvije obecane nadogranje.Jedna sa gpu turbon koji jos uvik nije dosao u vecini europskih tržišta i full screen navigacije "gestures"
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @LukaMuni,

Neka od ažuriranja mogu u međuvremenu biti zamijenjena. Primjerice, GPU Turbo je kod nekih telefona zamijenjen s takozvanim Performance Mode načinom rada :wink:

0