Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Top aplikacije za shopping

Huawei ForumHuawei Forum
Ostalo

Pametni telefoni uvijek su uz nas, a od mnogobrojnih radnji koje izvodimo, jedna od njih je i kupnja i sve vezanu uz nju.

Shopping za mnoge i nije neka omiljena aktivnost. Vašeg administratora na forumu odlazak u trgovinu nikako ne veseli. Gužva, redovi na blagajni, mjesto za parking, sve su to brige koje se vežu odlazak u trgovinu. U redu, možda kupnja stvari preko telefona ne može zamijeniti svaki shopping, no veliku većinu stvari može!
Među bespućima internetskih trgovina posebno mjesto za kupnju predstavljaju i aplikacije ove namjene. U nastavku teksta donosim top aplikacije po mom izboru, a koje često koristim za kupnju. Od raznih uređaja, knjiga do maskice za pametni telefon, gotovo je beskrajna ponuda koje ove aplikacije nude. Stoga krenimo!

eBay

Prva aplikacija je dakako eBay. Uvjeren sam da nema iole naprednog korisnika koji nije nešto kupio na online trgovini svih trgovina. Dakako, radi se o internet trgovini doslovno sa ”svime i svačime”. Kako bismo rekli, „od igle do lokomotive“. Aplikacija će svojim korisnicima omogućiti više-manje sve ono što bi korisnik mogao napraviti i ako sam ode na internetsku stranicu: kupnja, prodaja, provjeravanje kako ‘stoje’ stvari i predmeti koje prodaje te stavljanje ponuda na aukcijama. Sama eBay aplikacija je u biti eBay web trgovina, ali upakirana u zgodnu malu aplikaciju. S obzirom na to da volim kupovati preko mobitela, eBay je aplikacija koja će nam vrlo dobro doći. Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ebay.mobile&hl=en_US

Wish

Ova aplikacija kod nekih korisnika izaziva i određenu dozu gnjeva, naprosto zato što su vas njene reklame „napale“ sa svih strana. No, Wish je vrsta aplikacije koja korisniku daje mogućnost pretraživanja stvari koje se prodaju i to za do 80% nižu cijenu od standardne. To je zapravo i najveća prednost ove aplikacije. Tražite li poklone, odjeću, brojne druge sitnice, na ovom shopping portalu možete uštedjeti značajne novce jer popusti na različite artikle budu i po 80%. Uz sve to, aplikacija je vrlo jednostavna za korištenje i svakako ju je dobro imati. Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.contextlogic.wish

Amazon

Kao i eBay, uvjeren sam da niti ovu aplikaciju nije potrebno dodatno predstavljati. Kako je riječ o najvećoj internetskoj trgovini i planetarno popularnom gigantu trgovine, Amazon je definitivno jedna od najboljih internetskih stranica preko koje se zaista može kupiti ogroman broj artikala, proizvoda i usluga. Sama aplikacija je poprilično jednostavna za korištenje, jednostavnog je sučelja i brzo reagira. Ako volite kupovati preko interneta i ako uz to volite kupovati preko mobitela, svakako preuzmite Amazon aplikaciju. Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.amazon.mShop.android.shopping

Google Search

Možda ćete pomisliti da sam nešto pobrkao jer Google Search je u stvari tražilica. Međutim, kao što znate, Google je puno više od tražilice, a jedna od funkcija je i opcija za pretragu stvari koje se mogu kupiti. Svaki puta kada određenu stvar potražite, i ako je ta stvar dostupna za kupnju, uz nju će biti napisana cijena. Vrlo korisno! Google Search je odličan za pretragu koliko koji proizvod košta te za usporedbu cijena istog proizvoda u različitim trgovinama i prodajnim mjestima. Meni osobno vrlo korisno kako ne bi nešto platio previše.

Ovo su moje top aplikacije za shopping. Siguran sam da ih i vi imate, pa slobodno u komentarima navedite koje su vaš izbor i zašto?

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.