Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Ima nešto da vama ne radi???

rejnirejni
edited Siječanj 30 Huawei Mate 20 Pro

Ovako ja imam problem meni velik, ne mogu podesit mob na željene postavke svijetlina zaslona jer svakim gašenjem se sam regulira kao ni melodije zvona i obavijesti povremeno se same mijenjaju, tu i tamo se pri pokretanju upali koja funkcija kao bluetooth, i da ne nabrajam dalje!

1

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited Siječanj 30

Bok @rejni,

Kako biste eliminirali situaciju da je ovaj problem uzrokovan nekom od aplikacija koje su možda pokrenute u pozadini, preporučamo napraviti povratak na tvorničke postavke.
    Pripazite samo na vaše podatke pri ovom postupku, kako ne biste ostali bez njih :wink:
    Nadamo se da bi ova radnja mogla biti rješenje problema.
    Također, moguće je da vam se telefon nehotično otključa dok ga primjerice nosite u džepu.

0
  • rejnirejni
    Hvala na odgovoru napravijo sam ribot vratio na tvornicke postavke ali pomoci nema! Takoder nio sam u Huawei customer servisu i njihovo je bilo sljeganje ramemima i konstatacija cekanje zakrpa bagova! S mobitel nenosim u depu a i koristim flip cover,😄😏
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @rejni,

Kao završni korak možemo vam savjetovat obratiti se našem servisu. Servis može napraviti detaljnu provjeru uređaja i utvrditi zbog čega imate navedene probleme :smile:

0
  • rejnirejni
    Hvala na savijetu
    0
  • rejnirejni
    Napisao sam da sam bio uHuawei customer servisu gdje je mob testiran softverski hadverski sve ok da nema druge nego cekat zakrpe bolesno al istinito
    0
  • speks12speks12
    A zakrpa ne ide prije neg se ne javi određen broj ljudi koji se žali na istu tu stvar😓🤣🤣🤣
    1
  • bruno_1989bruno_1989

Pozdrav. Kako nebih bezveze otv temu, postavi ću svoje pitanje ovdje:

Imaod jučer da sam primjetio, kad me netko zove, nekad da bi se javio trebam povući onaj krug na zelei telefon, a ima da me dva puta tražio da stisnem zeleni telefoN. Dali je to neki BUG ili?

0