Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Statusna traka i obavijesti

KolebrateKolebrate
Huawei P20 lite
Bok, zanima me zasto ne mogu namjestit da mi se na zakljucanom zaslonu prikazuju obavijesti (msng, whatsup i sl.). Također na zakljucanom zaslonu ne vidim obavijesti na statusnoj traci i ne svijetli mi lampica za obavijesti.
1

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited Siječanj 28

Bok @Kolebrate,

Ovo možete jednostavno omogućiti za svaku aplikaciju. Naime, dovoljno je samo otići pod Postavke, potom na Aplikacije i obavijesti, zatim na Aplikacije te u spisku aplikacija kliknite na aplikaciju čije biste obavijesti htjeli vidjeti. Kliknite potom na Obavijesti, a potom na Obavijesti na zaključanom zaslonu označite s Prikaži.

Nakon toga, trebali biste vidjeti obavijesti na zaključanom zaslonu :wink:

p.s: Obavijesti se prikazuju na zaključanom zaslonu, međutim ne i na statusnoj traci.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • KolebrateKolebrate
    Da ali u postavkama je sve namješteno ali i dalje ne prikazuje.
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Kolebrate,

Ako imate, možete li pokušati ukloniti privremeno neki od oblika zaključavanja, tj. zaštite (PIN, uzorak), pa provjeriti ima li promjena s prikazom obavijesti?

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.