Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Bežična projekcija problem

rigrig
Huawei Mate 10 Pro
Prije nadogradnje na 9.0 sve je radilo bez problema, sad vise ne želi zrcaliti zaslon mobilnog uređaja na tv zaslon. Jedino sa app Home uspijem zrcaliti ali je rezolucija na tv jako loša a prije je bila odlična. Sa drugim mob. uređajima se spojim bez problema. Nedavno sam promjenio ruter od interneta možda je do njega problem.
0

Komentari

• BosanceroBosancero
    Pričamo o ikoni bežična projekcija? Ja to prije Pie na mate 10 pro nisam imao. Sad radi bez greške. Uvjet je da i mob i tv jesu u istoj mreži i da tv ima te mogućnosti povezivanja. Imas opciju rada kao desktop računalo ili zrcaljenja slike s mobitela.
    0
  • DudumDudum

@Bosancero said:
    Pričamo o ikoni bežična projekcija? Ja to prije Pie na mate 10 pro nisam imao. Sad radi bez greške. Uvjet je da i mob i tv jesu u istoj mreži i da tv ima te mogućnosti povezivanja. Imas opciju rada kao desktop računalo ili zrcaljenja slike s mobitela.

Gledam P20Pro sa pie i Mate 10 Pro sa Oreo.
    Kaj nije "bežična projekcija" samo zamjena za "mirror share"?

0
  • DudumDudum

@Dudum said:

@Bosancero said:

Gledam P20Pro sa pie i Mate 10 Pro sa Oreo.
    Kaj nije "bežična projekcija" samo zamjena za "mirror share"?

Mirror share mi uredno prebacuje moje slike i video, i youtube na tv..

0
  • BosanceroBosancero
    > @Dudum said:
    > @Dudum said:
    >
    > @Bosancero said:
    > Pričamo o ikoni bežična projekcija? Ja to prije Pie na mate 10 pro nisam imao. Sad radi bez greške. Uvjet je da i mob i tv jesu u istoj mreži i da tv ima te mogućnosti povezivanja. Imas opciju rada kao desktop računalo ili zrcaljenja slike s mobitela.
    >
    >
    >
    >
    >
    > Gledam P20Pro sa pie i Mate 10 Pro sa Oreo.
    > Kaj nije "bežična projekcija" samo zamjena za "mirror share"?
    >
    >
    >
    >
    >
    > Mirror share mi uredno prebacuje moje slike i video, i youtube na tv..

Bezicna projekcija ima dvije opcije. Jedna je poput mirror a druga je pc opcija..pc opciju smo prije imali putem kabla usb c na hdmi a sad s pie imamo bežično.
    0
  • DudumDudum

@Bosancero said:

Bezicna projekcija ima dvije opcije. Jedna je poput mirror a druga je pc opcija..pc opciju smo prije imali putem kabla usb c na hdmi a sad s pie imamo bežično.

Ovo sa kablom znam.
    Samo što sam tamo skužio da mobitel puni televizor. :D :D i nikako ga prebaciti da sebe puni iz tv-a.

0
  • rigrig
    Probao sam danas na laptop i sve super radi i desktop racunalo i zrcali sliku sa mobitela. Na tv nece a radilo je prije update na 9.0. Inace tv je Sony Android tv.
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @rig,

Pokušajte napraviti zrcaljenje na drugom TV uređaju. Ako na drugom TV uređaju sve radi, moguće je da postoji određeni problem u podršci TV uređaja s novom inačicom Androida.

0
  • speks12speks12
    edited Siječanj 30
    Pitanje:
    Mate 20 PRO
    Zašto pri bežičnoj prijekciji desktop moda je "shit"rezolucija?
    Te kako smanjit "lag" il ti kašnjenje?
    0
    edited Siječanj 30

Bok @speks12,

Nažalost bežični prijenos ima svoja ograničenja. Ono što možete probati je testirati u različitim situacijama. Primjerice, kakvo je ponašanje na nekom drugom TV uređaju, ili drugom usmjerivaču :smile:

0
  • speks12speks12
    > @Huawei Forum said:
    > Bok @speks12,
    >
    > Nažalost bežični prijenos ima svoja ograničenja. Ono što možete probati je testirati u različitim situacijama. Primjerice, kakvo je ponašanje na nekom drugom TV uređaju, ili drugom usmjerivaču :smile:

@Huawei Forum
    Isprobano na jako dosta Tv-a,rezultat razočarenje do plača...sve prezentirano ko da je sve idealno a u stvarnosti totalno neupotrebljivo...
    Preko mate docka 2 ajde nekako,ali bežično desktop iskustvo je katastrofa...
    Znači bežični desktop mod,il ti easy projekcija je samo šminka ko fol da nekog zadiviš,a zapravo je nefunkcionalno,to me odma podsjeti na ono obrnuto bežično punjenje,fency ali nije baš učinkovito...
    0
  • rigrig
    Tv Sony nadograđen na android 8.0 Oreo i sad bezicna projekcija radi savrseno
    0

Bok @rig,

Drago nam je da ste problem na kraju uspješno riješili :smile:

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.