Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

EMUI 9.0 za P20 Ds i Solo

Legia1911Legia1911
Huawei P20
Tema samo za naše, da li je tko dobio UPDATE na 9.0? Pišite ako jeste. Pozdrav
Tagged:
0

Komentari

• elsegundoelsegundo
    edited Siječanj 17
    Krivi topic sori, upravo primljen za P20 Pro / dual sim /A1
    2
  • dalmatinacdalmatinac
    Tele2 na bonove P20 dobija prije tjedan dana
    1
  • evanevan
    edited Siječanj 21
    Još ništa kod mene, zanima me da li im veze ako imam instaliran neki dodatak od Vip-a? Da li to blokira možda povlačenje updatea?

Screenshot: https://1drv.ms/u/s!Ap_aOdr8P9Sypl-qJ0fjq0jB7W8b
    0
  • Legia1911Legia1911
    > @evan said:
    > Još ništa kod mene, zanima me da li im veze ako imam instaliran neki dodatak od Vip-a? Da li to blokira možda povlačenje updatea?
    >
    > Screenshot: https://1drv.ms/u/s!Ap_aOdr8P9Sypl-qJ0fjq0jB7W8b

Isto je i kod mene, to od vipa nema veze probao sam i bez..
    1
  • yelmanyelman
    Pozdrav,
    evo pitanje za Marina iz Huawei tima (ili nekoga drugog tko ima informaciju), s obzirom da je prošlo više od mjesec dana otkako je započelo puštanje EMUIa 9 na P20, a još nisam dobio nadogradnju, zna li se u kojoj smo fazi, to jest koliko je još preostalo uređaja P20 s našeg tržišta koji nisu dosad dobili mogućnost za ažuriranje? Postoje li procjene do kada će svi P20 u RH dobiti mogućnost nadogradnje?

Hvala i pozdrav!
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @yelman,

Točne informacije o preostalim uređajima koji još trebaju dobiti ažuriranje na najnoviju verziju Androida nam nažalost nisu dostupne :disappointed:
    Ono što bismo vas zamolili je da se strpite do polovice veljače. Postupak ažuriranja kako smo naveli može biti i dulji od mjesec dana, stoga ako do polovice veljače ne pristigne ažuriranje, javite nam se kako bismo dodatno provjerili stanje za vaš uređaj :smile:

0
  • Legia1911Legia1911
    edited Siječanj 30
    Evo stigao i baš me vole zajebavati...
    https://imgur.com/a/M0KYRh6
    0
  • Legia1911Legia1911
    0
  • yelmanyelman
    Stigao i meni danas napokon.
    Prvi dojam značajno poboljšanje prednje kamere i uglađeniji rad mobitela.
    Pozz
    0
  • Legia1911Legia1911
    Ažuriran jučer na 9.0.0.197
    Top performanse mnogo fluidniji a tek baterija se osjeti znatno duže traje cca 20% duže. Nema šta nego samo pohvale. Tko čeka dočeka. Pozdrav ekipi Huawei foruma i isprike u ime svih nas nestrpljivih 😂
    1
  • yelmanyelman
    Slažem se. Meni je prvi dan jako brzo curila baterija, ali nakon resetiranja na tvorničke postavke i to se sredilo te baterija traje čak i duže nego na EMUI 8. Eto savjet za one koji još čekaju ažuriranje.

Pozz
    1
  • Legia1911Legia1911
    > @yelman said:
    > Slažem se. Meni je prvi dan jako brzo curila baterija, ali nakon resetiranja na tvorničke postavke i to se sredilo te baterija traje čak i duže nego na EMUI 8. Eto savjet za one koji još čekaju ažuriranje.
    >
    > Pozz

Naravno, nakon svakog ažurirana napravim factory reset kao što si rekao i radi ko beba
    0
  • evanevan
    Da li vam je dostupna opcija uključivanja i isključivanja stabilizacije videa za 1080p? Pitam ove kojima je došao update na Emui 9.
    1
  • Legia1911Legia1911
    @evan nope
    0
  • Legia1911Legia1911
    Evo stigao novi Update, pozdrav svima
    2