Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

P Smart - senzor

Prilikom razgovora na huawei p smart cim se malo pomaknem, senzir se upali i prekine mi se poziv. Sto puta za redom. Moze li se taj senzor ikako ugasiti?
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @AnitaFurlan,

Možete li nam malo detaljnije objasniti što se točno dogodi? :smile:

Ako smo dobro shvatili, vama se pri aktivnom pozivu uključi zaslon dok vam je telefon primaknut na uho te potom slučajno prekinete poziv? Ako je tako, pokušajte očistiti zaslon telefona, odnosno dio na kojem su postavljeni senzori.

0
  • AnitaFurlanAnitaFurlan
    Da, dobro ste me shvatili iako nisam najbolje objasnila :) jesam, cistila sam, sjedila nepomicno dok pricam..medutim,cim se malo pomaknem eto ga, prekine poziv! Mogu li to iskljuciti?
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @AnitaFurlan,

Nažalost senzore nije moguće isključiti :disappointed: Uloga ovog senzora je da detektira kada telefon primaknete uhu kako bi isključio zaslon od nehotičnog tipkanja uslijed dodirivanja licem. Ispravnost senzora možete lako provjeriti pri pozivanju, priđite dlanom prema njemu pa potom odmaknite dlan, ako senzor uredno isključuje zaslon i ponovno uključuje tada bi trebao biti ispravan. Senzor bi zaslon trebao isključiti već kada primaknete dlan, ne i u potpunosti prekrijete senzor.

0