Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Mrlja na ekranu

DinchiDinchi
Huawei P20 lite

Pozdrav,
nakon par mjeseci korištenja mobitela pojavila mi se ljubičasto-žuta mrlja na lijevoj strani ekrana.
Da li bi to bio isti problem kao i kod drugih korisnika, kojima se isto pojavilo nakon ažuriranja?
Lijep pozdrav

0

Komentari

• dalmatinacdalmatinac
    O kojem se mobitelu radi??
    0
  • DinchiDinchi

Huawei P20 Lite

0
  • dalmatinacdalmatinac
    Meni na P 20 isto bjele mrlja promjera 2 mm.,ne razumin zasto se to dogadja,mob. nikad nije pao...
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Dinchi i @dalmatinac,

Nažalost pri ovakvim problemima možemo vas jedino uputiti na naš ovlašteni servis :disappointed:

Servis može utvrditi okolnosti zbog kojih je nastao navedeni problem i obaviti popravak.

1
  • speks12speks12
    edited Siječanj 21
    @Dinchi
    Mob ti se savinuo,te došlo do oštečenja ekrana usljed pritiska okvira na ekran...il obrnuto,to je 99% da je to.
    To se dešava jer taj mob i njegov prethodnik ima jako mekan okvir...
    Nema veze s ažuriranjem.
    Odi na servis.
    0
  • speks12speks12
    edited Siječanj 21
    .
    0
  • speks12speks12
    edited Siječanj 21
    .
    0
  • GrofGrof
    Mate 10 lite.. U 11 mjesecu pojavila mi se žuta mrlja na desnoj strani zaslona otprilike 5 mm.. Mob poslan u ovlašteni servis, rečeno je da je uzrok napuhavanje baterije, i sad mi se ponovno ta mrlja pojavila, jako sam nezadovoljan kvalitetom izrade mobitela koji (kada sam ga uzimao) baš i nije bio jeftin.. Napominjem da ga od prvog dana držim u plastičnoj maski koju sam dobio uz njega i nije padao, niti bio izložen savijanju niti pritisku
    0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.