Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Kamera

Trebam pomoć. Huawei P20 lite imam 3 mjeseca i nikako da se nađemo ja i on na istoj valnoj dužini. Da ne smaram svojom mukom druge molim pomoć oko postavki kanere. Dakle čim sam ga dobila opalila sam sliku jednu po jarkom suncu moje djece bez da sam išta prčkala po postavkama. Bila oduševljena... Naravno kao svi išla isprobavati i sad ni nakon 3 mjeseca neznam na kojim je postavkama bio kad sam slikala jer takav tip fotke nemogu više namjestiti... Dakle boje su bile žarke, sredina slike u fokusu a rubovi kao u nekoj izmaglici. Kako da to opet dobijem. Hvala
1

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Lilača,

Naša preporuka pri fotografiranju je koristiti automatski način fotografiranja :smile: Ovaj način najbolje će podesiti postavke fotoaparata za okidanje najkvalitetnije fotografije. Dakako, vodite računa o tome da puno faktora ovisi o konačnom rezultatu uslikane fotografije, poput dnevnog svjetla i njenog izvora, boje svjetla, itd.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.