Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Mate 20 pro - lagano razočaranje

Pozdrav,
Šteta što se ne piše više o nedostacima, možda bi bilo manje jelena koji su uletili grlom u jagode i potrošili novce na nedovršeni proizvod.
Dakle, 3rd party apps problem..notifikacije na zakljucanom ekranu - 0 bodova. Nekome nebitno, meni osobno razlog da bacim mob u zid. Drugo, gmail app je sam od sebe odlucio ne pokazivati badge-eve za nofikacije. Sve je upaljeno, kao što se vidi na priloženim snimkama ekrana..

Također, često kad zvuk prebacim na vibraciju ili bez zvuka, pa vratim ponovo na zvuk, wapp i ostale notifikacije i dalje ostanu u modu bez zvuka.

Za in-screen fingerprint senzor necu trosit rijeci, smece koje vecinom iz 3. ili 4. puta skuzi otisak a sa PBZ aplikacijom ni tada pa moram upisivati pin code.

Lastane, što napraviti da mi gmail pokazuje notifikacije a i zasto ga nema navedenog pod "obavijesti" ?

1

Komentari

• DanchibaldDanchibald
    > @Ficfiric said:
    > Pozdrav,
    > Šteta što se ne piše više o nedostacima, možda bi bilo manje jelena koji su uletili grlom u jagode i potrošili novce na nedovršeni proizvod.
    > Dakle, 3rd party apps problem..notifikacije na zakljucanom ekranu - 0 bodova. Nekome nebitno, meni osobno razlog da bacim mob u zid. Drugo, gmail app je sam od sebe odlucio ne pokazivati badge-eve za nofikacije. Sve je upaljeno, kao što se vidi na priloženim snimkama ekrana..
    >
    > Također, često kad zvuk prebacim na vibraciju ili bez zvuka, pa vratim ponovo na zvuk, wapp i ostale notifikacije i dalje ostanu u modu bez zvuka.
    >
    > Za in-screen fingerprint senzor necu trosit rijeci, smece koje vecinom iz 3. ili 4. puta skuzi otisak a sa PBZ aplikacijom ni tada pa moram upisivati pin code.
    >
    > Lastane, što napraviti da mi gmail pokazuje notifikacije a i zasto ga nema navedenog pod "obavijesti" ?

Pa za pocetak bi ga ja resetirao na tvornicke postavke... Dogadja se...
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Ficfiric,

Zaista ne obično. S obzirom na sve što ste pokušali naš prijedlog također ide u smjeru ponovnog postavljanja telefona, odnosno povratka na tvorničke postavke.

Nadamo se da će ovim postupkom sve raditi kako treba :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • speks12speks12
    Kao što je čovjek rekao,dosta toga izgleda nedovršeno,isto tako puno toga ne radi kako je prezentirano,dugo ičekivani model,a nakon 2mj korištenja i 4 zamjene,Mate 20 pro me dosta razočarao,koliko puno ima vrlina tolko još ima i mana,a još više ne zadovoljnih korisnika,samo što dosta njih šuti i misli da je sve uredu a zapravo nije.
    Naravno kroz neki periodu ču napravit post u kojem če biti tema o manama i nedostacima ovog telefona te dosta o problemima s ovim telefonom.
    Lp
    1
  • BosanceroBosancero
    > @speks12 said:
    > Kao što je čovjek rekao,dosta toga izgleda nedovršeno,isto tako puno toga ne radi kako je prezentirano,dugo ičekivani model,a nakon 2mj korištenja i 4 zamjene,Mate 20 pro me dosta razočarao,koliko puno ima vrlina tolko još ima i mana,a još više ne zadovoljnih korisnika,samo što dosta njih šuti i misli da je sve uredu a zapravo nije.
    > Naravno kroz neki periodu ču napravit post u kojem če biti tema o manama i nedostacima ovog telefona te dosta o problemima s ovim telefonom.
    > Lp
    >

Vjerojatno su zurili s izlaskom prije nove godine pa su im se potkrale greške. Display i neuglancani softver. Vjerojatno ce slijedecim nadogradnjama biti ispravljeno. Tamam kad izidje p30 ovaj mate bude radio kako spada.
    1
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.