Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

P20pro wifi problem

LjubaxLjubax
edited Prosinac 2018 Huawei P20 Pro
Ukratko.. Sve radi ok i nakon nekog kraceg neodređenog vremena prestane raditi tj samo šalje podatke ali ih ne prima.. Komunikacija prestaje. Iskljucim WiFi i opet ukljucim i opet sve radi kako treba...
jedino sam sasvim slučajno primijetio da WiFi radi savrseno dok mob je na punjacu.. 3g 4g radi uvijek ok.
Imam 2 Samsunga jos jedan p20 i shield tv i jos 5 6 uređaja i svi rade ok osim mojeg p20pro
čekam sad update na 9 mozda se popravi.. Ali jako me nervira jer mob je star 2 dana
Probal sam sve od staticke ip do svih mogucih opcija u mobitelu i uvijek isto

https://www.reddit.com/r/techsupport/comments/9taz7h/problem_with_wifi_on_huawei_p20_pro/
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Ljubax,

Žao nam je zbog problema kojeg imate. Ono što možemo savjetovati je napraviti test na nekoj drugoj WiFi mreži kako biste otklonili eventualni problem u radu telefona s usmjernikom.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • LjubaxLjubax
    Nakon update na emui9 problem se ne ponavlja više.. Rjeseno
    pozz
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Ljubax,

Odlično! Drago nam je :blush:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.