Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Android 9 Pie

Molim vas objavite ako ste dobili update da mi koji još nismo znamo da se nešto uopće događa i da je krenulo. Hvala unaprijed.
1
«1

Komentari

• Božidar40Božidar40
    Poz pa več ima tema Android 9 Pie, čemu nova!
    1
  • Tomislav931219Tomislav931219
    Pa čisto da bude rasprava otvorena samo za taj dio teme tamo su više pitanja vezana za bootloader i slično da je lakše razabrati što smeta
    1
  • BosanceroBosancero
    Eto. Mate 10 pro, jutros.
    1
  • SuperHikSuperHik
    Ima li kakvih antutu poboljšanja? Je li probao netko, ikakav veći score?
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Tomislav931219,

Ažuriranja su krenula :blush: Molimo vas samo za malo strpljenja dok ne stigne i na vaš telefon :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Božidar40Božidar40
    > @SuperHik said:
    > Ima li kakvih antutu poboljšanja? Je li probao netko, ikakav veći score?

Normalno da sa nadogradnjom emui9 i androida 9, da mobitel bude brži fluidniji da bude bolji nego sada... I imat če veči score.!
    1
  • Tomislav931219Tomislav931219
    Stigao pie!
    1
  • dajac59dajac59

što ovo znači???kliknem na o telefonu,pa kliknem naverziju sustava android,traži lozinku,kliknem i pojavi mi se robot nasred ekrana,kliknem na to i plavi ekran i po njemu putuje ko crna sipa,hobotnica,pitaj boga što je to???????

davor dajac

0
  • DanchibaldDanchibald
    > @dajac59 said:
    > što ovo znači???kliknem na o telefonu,pa kliknem naverziju sustava android,traži lozinku,kliknem i pojavi mi se robot nasred ekrana,kliknem na to i plavi ekran i po njemu putuje ko crna sipa,hobotnica,pitaj boga što je to???????

Easter egg... animacija koju ima svaka verzija androida... eto tako samo... nicemu posebno ne sluzi
    1
  • elsegundoelsegundo
    Jel ima ko sa CLT-L29 / A1 da mu krenuo update?
    1
  • Darko02Darko02
    Stigao prije sat vremena!
    1

Bok @Darko02,

Drago nam je što javljate :smile:
    Kako smo najavili, ažuiranja su krenula i polako stižu svima :blush:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

2
  • NicK17NicK17
    edited Siječanj 11
    Ma nemoguće. 😝
    Trebalo je još malo dramiti i pljuvati po Huawei-u. 😉
    1
  • ZokoZoko
    Stigao , A1
    1
  • dajac59dajac59

što se mene tiče meni ga netreba ali sam sretan da je dobio antezadar,heheehhehe

davor dajac

0
  • ZićoZićo
    Instalira se na p20 pro bh telecom, i neka svi pročitaju sta donosi sta je činiti ako neka od ap zašto pa. Ljudi pojasnili deinstaliraj i ponovo instaliraj ap i to je to. Ma ima sve da letiii👍😂
    0
  • ZićoZićo
    edited Siječanj 11
    P20 pro stigla 9-vetka, mreža bhtelecom, za sada prezadovoljan, sve leti u 16, mnogo noviteta...
    0
  • dajac59dajac59

@antezadar said:
    Dajac ti si vjerovato idiot..nije problem u nadogradnji nego u ekranima mojih P20 i Mate 20 pro,,i stoga fuck of

tata ti je idiot,majmunčino

davor dajac

0
  • dajac59dajac59

dođi da ti ga ja nadogradim balo balavi,dojadio si već bogu i narodu

davor dajac

0
  • BosanceroBosancero
    Hm. Zasto se svadjate?
    3
  • elsegundoelsegundo
    > @Bosancero said:
    > Hm. Zasto se svadjate?

Baš. Neš ti bitnosti čiji je telefon veći :smiley:
    0
  • elsegundoelsegundo
    > @Zoko said:
    > Stigao , A1

Dual sim?
    0

Bok svima,

Molimo vas bez neprimjerenih riječi u komentarima i raspravama. Forum je mjesto gdje imamo svi slobodu komentirati, ali bez vrijeđanja drugih forumaša. Bilo bi nam žao suspendirati nekog zbog takvog ponašanja :disappointed:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

6
  • tsmoletsmole
    Znaci imam otkljucan p20pro, kupljen u ducanu, ne vezan za nikakvog providera i dalje nisam dobio nadogradnju na Pie.
    Zar je moguce da telefoni koji su vezani za nekpg operatera dobiju nadogradnje prije negoli telefoni iz slobodne prodaje???
    1
  • SuperHikSuperHik
    Meni nikako nije jasan razlog selektivnog puštanja nadogradnji
    0
  • dajac59dajac59

@tsmole said:
    Znaci imam otkljucan p20pro, kupljen u ducanu, ne vezan za nikakvog providera i dalje nisam dobio nadogradnju na Pie.
    Zar je moguce da telefoni koji su vezani za nekpg operatera dobiju nadogradnje prije negoli telefoni iz slobodne prodaje???

to nije točno,ja sam vezan za najjačeg operatora i kupljen kod njih ali još nisam dobio nadogradnju tako da to jednostavno ne stoji

davor dajac

0

Bok @tsmole,

Raspored ažuriranja radi se unaprijed po određenim parametrima (regija, serijski broj uređaja, i sl.). Kako bi ažuriranja prošla sigurno i nesmetano za sve korisnike, postoji vremenski period unutar kojeg se ažuiriranje distribuira. Kako smo već naveli više puta, taj period može biti i dulji od mjesec dana.

Stoga, samo vas molimo za malo strpljenja :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • DudumDudum

P20Pro, dobiven, (instagram giveaway), direkt iz..Mislim Finske.. Jutros mi je nadogradio Oreo na noviju verziju, a sada skida PIE...

0
  • DudumDudum

Imam i Mate 10 Pro, kupljen u HR u Tele2, niti ažuriranje Orea, niti PIE na vidiku...

0
  • maglamagla

Nije da mi je to nešto jako važno, ali čisto radi informacije, je li se zna konačni datum do kojeg će svima biti ponuđena nadogradnja.

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.