Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Huawei BETOP G1 CONTROLLER

speks12speks12
Huawei Mate 20 Pro
Pozdrav,ovako ako itko ima informaciju di kupit,nabavit kontroler iz naslova a da nije izvana?
Koja je cijena?
Itd...
Lp
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @speks12,

Provjerimo :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0

Bok @speks12,

Nažalost nemamo informaciju oko dostupnosti ovog dodatka.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • speks12speks12
    @Huawei Forum
    Marine,iskreno sam razočaran odgovorenim,
    Kako nema informacija oko dostupnosti tog dodatka,za HR tržište?
    Kak sam shvatio,sam Huawei nema pojma hoče li ga bit u HR?
    0

Bok @speks12,

Nažalost mi nemamo informaciju :disappointed:
    To ne znači da Huawei nema informaciju, nego nama nažalost službeno nije dostupna. Ukoliko nam informacije budu službeno dostupne, tada ćemo svakako prenijeti ih i vama :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • speks12speks12
    edited Prosinac 2018
    @Huawei Forum
    Sve mi se čini da je Hrvatska il tkz balkan...zadnja rupa na svirali...što se tiče huaweia...
    Ove god jako puno razočarenja,itd...
    0
    edited Prosinac 2018

Bok @speks12,

Nikako se ne možemo složiti s tom tvrdnjom :smile:
    Kao i na svako drugo tržište, tako i na naše stigli su najnoviji Huawei pametni telefoni, organizirani su brojni događaji (zadnji je bio prije nekoliko dana: https://huaweiforum.hr/discussion/289/svjetske-zvijezde-dj-mahmut-orhan-i-ofenbach-rasplesale-punu-tvornicu-na-huawei-partyju-godine#latest), a povrh svega tu je i naš forum koji je pokrenut za naše tržište i što kvalitetniju komunikaciju korisnika međusobno, ali i korisnika s Huaweijem :smiley:
    Huawei zaista predaje velik značaj svojim korisnicima, pa tako i korisnicima iz Hrvatske. Nažalost, za neke od dodataka, poput ovoga kojeg ste naveli ne možemo znati stiže li u Hrvatsku jer nisu svi dodaci niti proizvedeni od samog Huaweija, a u tom slučaju njihov dolazak na određeno tržište nije odluka samog Huaweija.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • speks12speks12
    Kako god,predstavljaju se proizvodi cijelom svijetu a na kraju u hr ne dođe dosta toga,tipa mob mate X...te mate 20,koji su dostupni jedino sjeveru europe te italiji i španjolskoj...razni gadgeti...itd...
    Što je najbolje nema informacija...kad ih tražiš...od samog huaweia...tj nisu dostupni ti podatci...
    A što se tiče proizvoda Betop g1,ako nije proizveden od strane huaweia,a reklamira ga i predstavlja,onda bi bilo uredu i da informacije o tržištima na koja če bit plasiran...il slično...
    0