Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Mate2o pro zvukovi

Pozdrav ekipa,imam jedno naizgled banalan problem,ali meni nerjesiv trenutno 😤😤 .. Naime,prilikom igranja igrica bilo kakvih,bilo koja notifikacija (whatsup,viber,sms),ako i dobijem poruku,ona ne svira,nego mi samo led lampica blinka..Ista stvar mi je i sa samim pozivom,znaci mob uopce ne zazvoni,nego samo u igrici izbaci opciju javljanja na poziv..pokusao sam traziti kroz postavke,i zapeo,pa se javljam ako netko od Vas ima savjet
Hvala unaprijed na odgovorima
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @denis_os,

Imaš li možda dostupan Game Suite pa iz njega pokrećeš igre?

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • denis_osdenis_os
    Poz Marine,nemam nego direktno kliknem na ikonu igre,i to je to.. uredjaj nije rootan,igrice su sve google play-a..dali je ovo neki bug ili jednostavno nesto moram ukljuciti-iskljuciti,ne znam 😳
    0
  • denis_osdenis_os
    Nitko ne komentira? Iz razloga jer Vama ostalima to radi,ili takodjer kao i meni ne radi,pa čekate neki savjet?
    0

Bok @denis_os,

Provjerimo, pa se javimo ubrzo :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
    edited Siječanj 16

Bok @denis_os,

Nastavno na našu komunikaciju o vašem problem, jedna od mogućnosti je da provjerite unutar postavki Game Suite aplikacije. Naime, ovdje postoji postavka čijom aktivacijom vas nitko neće ometati prilikom igranja.

Nadamo se da bi ovo moglo biti rješenje :smile:

0
  • ivaaa23ivaaa23

Poštovani, mobitel kad stavim na stišano pa ga vratim na zvuk, on je i dalje stišan, zvuk ne radi? 😬

0

Bok @ivaaa23, probaj otići u postavke telefona, zatim pod zvukove i provjeriti jesi li pojačala ton zvona :smile:
    Ovo navodimo jer se zna dogoditi da korisnici pojačaju ton multimedije (medija), a ne i zvona :wink:

0
  • BeroBero

Ako moze pomoć vezano za zvuk, je l postoji nekako mogućnost da se namesti drugačija glasnoca zvuka za pozive a drugačija za obavestenja(npr poruke sa mesendzera)?

0

@Bero zvukove možete podesiti pod Postavkama > Zvukovi > Obavijesti :smile:

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.