Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Music player

ZokonjaZokonja
Ostalo

Otkrio sam jedan neočekivani problem sa muzičlim playerom, pretpostavljam da cijela Huawei/Honor serija ima isti problem, testirano na p9 lite i Honor 8, koliko vidim po ostalim forumima i telefoni drugih proizvođača često ima isti problem. Mada npr. Sony Z3C kojeg imam isto, nema takvih problema, kod njega je sve ispravno prikazano.
Ne mogu naći način da player svira muziku ispravnim redosljedom u albumu, iako je u MP3 tagovima zadana numeracija redoslijeda, i još su sami MP3 fajlovi imenovani da je na početku broj (redoslijed) pa ime pjesme.
Ako idem u Music => All Songs => Folders , imena su prikazana uvijek abecednim redom ali ne po imenu fajla već očigledno po imenu pjesme iz MP3 tag-a, znači opet nema brojeva i pravilnog redoslijeda.
Primjetio sam da ako stisnem "Shuffle All" da u nekim albumima pjesme počnu ići redoslijedom kako trebaju ići, ali opet u nekim drugim albumima to nije slučaj iako i ti imaju ispravan redoslijed u tagovima i u samim imenima fajlova.
To me prilično iritira jer neki albumi (Pink Floyd npr) su napravljeni da se slušaju kao albumi, pjesme se stapaju jednu u drugu. Naravno muzički player u tom slučaju napravi totalni kaos.
Iskreno, ne mogu vjerovati da nakon 10+ godina razvoja androida da su ovakvi propusti i dalje mogući i da nitko u razvojnim/programerskim timovima to nije primjetio? Ili ja negdje gadno griješim?

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Zokonja,

Pretpostavljamo kako koristite Google aplikaciju Play glazba za reprodukciju glazbe, a ona nažalost ovisi o razvoju iz samog Googlea :neutral:
    Pokušajte možda ovom problemu doskočiti korištenjm alternativnih aplikacija.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • ZokonjaZokonja

@Huawei Forum said:
    Bok @Zokonja,

Pretpostavljamo kako koristite Google aplikaciju Play glazba za reprodukciju glazbe, a ona nažalost ovisi o razvoju iz samog Googlea :neutral:
    Pokušajte možda ovom problemu doskočiti korištenjm alternativnih aplikacija.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

Pozdrav, koristim njegovu (Huawei) aplikaciju, google music mi se ne svidja jer nema pregled po folderima (bar ja nisam našao tu opciju).

0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    edited Prosinac 2018

Bok @Zokonja,

Jesi li možda pokušao pronaći neki alternativni player glazbe iz Google Play trgovine aplikacija? :grey_question:
    Nadamo se da postoji aplikacija koja bi riješila ovaj problem.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0