Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Tonovi aplikacija

Dragi moji,
Jako nedostaje mogućnost odabira tonova aplikacija koja je ukinuta zadnjim ažuriranjem sustava. Sve aplikacije mogu koristiti samo svoje zadane tonove obavijesti. Veoma sam žalosna i predlažem da razmotrite mogućnost da nam to vratite kako bismo bili u mogućnosti personalizirati svoje obavjesti a time i svoj voljeni uređaj. Svatko želi da baš njegov uređaj bude poseban, prilagodi ga sebi, udahne mu osobnost, doda mu živosti i sa oduševljenjem osluškuje. Zvukovi aplikacija su staromodni i dosadni. Jedino što sam u mogućnosti odabrati jest melodija zvona i sms poruke ☹️
Srdačno Vas pozdravljam,
Nikolina Vojnović
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited Prosinac 6

Bok @Nikolina0912,

Zaista i nama je mogućnost odabira tona draga, međutim ova mogućnost ne ovisi isključivo o Huaweiju. Naime, i sama inačica Andorida, kao i inačice aplikacija donose ili ukidaju određene funkcionalnosti. Stoga, nadamo se da će se ova mogućnost vratiti u nekim budućim inačicama :blush:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • Nikolina0912Nikolina0912
    edited Prosinac 6
    Hvala na Vašem odgovoru. No doista je žalosno da neki stari kramp od mobilnog uređaja ima više mogućnosti što se tiče ovih svakidašnjih opcija. Ne govorim o naprednosti tehnologije već o svakodnevnim potrebama što je zapravo i osnovna funkcija mobilnog uređaja. Ova opcija ne ovisi o inačici androida jer govorim o istom uređaju, koji je sve do zadnjeg ažuriranja sustava imao mogućnost izmjene tonova. Vjerujem da su mnogi suglasni mojim negodovanjem da 3 najupotrebljivanije aplikacije (wapp, viber i messenger) nemaju mogućnost izmjene tonova na ovakvom jednom uređaju.
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Nikolina0912,

Žao nam je što je tako, ali opet, nije samo do Huaweija, nego i do razvoja aplikacije, verzije Androida :disappointed:
    U svakom slučaju, vaše komentare bilježimo i nadamo se pozitivnim promjenama u budućnosti :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • NicK17NicK17
    edited Prosinac 11
    Mogu potvrditi da nije do Androida ili aplikacija jer imam 3 uređaj sa EMUI 7 i 8 na kojima se normalno može podesiti ton obavijesti po želji, konkretno WhatsApp koja je na zadnjoj verziji, naravno ton se podešava u samoj aplikaciji. 😉
    0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.