Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

USB postavke, praznjenje baterije

mucmuc
edited Prosinac 4 Huawei P20
Pozdrav. Imam problem na P20 da iako mobitel nije spojen na punjac ili bilo koju drugu vrstu kabla (znaci nije spojen na nista), gore u notifikacijskoj traci cijelo vrijeme stoji "postavke: dovod napajanja na spojeni uredaj preko USB- dodirnite za vise opcija" (i onda se tamo moze izabrati samo punjenje, prijenos datoteka itd.) I ako nesto i odaberem, za 2 sekunde opet isto. Nekada nestane pa se nekada opet vrati, spontano. Probao sam vec hard reset, brisanje cachea, prikljucivanje na laptop, odabiranje opcija pa odpajanje, medjutim nista...neznam sto nisam probao. Takodjer dok je u takvom stanju se baterija ubrzano trosi. Dali sam jedini, imate li kakve ideje u cemu je problem?
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @muc,

Ovo svakako nije nešto što bi se trebalo pojavljivati kada USB kabel nije spojen. Kako ste već pokušali učiniti navedeni povratak na tvorničke postavke, provjerite imate li na USB utoru možda vlage,
    ili možda prašine koja bi mogla zadati problem?

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • mucmuc
    edited Prosinac 4
    Pozdrav Marin, recimo da sam provjerio dali ima vlage ili prasine :) onoliko koliko se prostim okom moze provjeriti. Neznam dali ima prasine ili ne, medjutim mogu potvrditi da nikada to nisam dozivio na smartphonovima, a pogotovo ne nakon 3 mjeseca koristenja i to u najnormalnijim "cistim" uvjetima. Ali recimo i da ima prljavstine nekakve, sto predlazes kako da je ocistim, a da pritom ne ostetim konektor i samim time narusim jamstvo?
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @muc,

Najbolji način kako biti siguran da je utor čist je ispuhati ga komprimiranih zrakom :smile:
    Komprimirani zrak imaš i u obliku spreja, a možeš ga kupiti u svakoj trgovini računalnom opremom. Također, ako imaš kompresor zraka, on također može poslužiti, samo vodi računa da pritisak ne bude prejak :wink:

Pokušaj ovom metodom, pa nam javiš ima li promjene :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.