Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

brisanje mreže

kako obrisati pod dostupne mreže bivšu koja mi se uvjek pokazuje a više je nema,a drugo pitanje kako radi wifi direct,kako to upogoniti

davor dajac

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @dajac59,

Pregled spremljenih mreža možeš pronaći klikom na Postavke >Bežično povezivanje i mreže > WiFi i potom u donjem izborniku klikom na Konfiguriraj > Spremljene mreže dolaziš do popisa svih mreža. Klikom na željenu možeš ju izbrisati klikom na Zaboravi :wink:

Wi-Fi Direct služi za direktno povezivanje dva uređaja, kada nemamo ili ne želimo koristiti pristupnu točku (usmjernik). Povezivanje se može obaviti samo ako imate dostupan uređaj, a koji će te vidjeti klikom na Wi-Fi Direct.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • dajac59dajac59

@Huawei Forum said:
    Bok @dajac59,

Pregled spremljenih mreža možeš pronaći klikom na Postavke >Bežično povezivanje i mreže > WiFi i potom u donjem izborniku klikom na Konfiguriraj > Spremljene mreže dolaziš do popisa svih mreža. Klikom na željenu možeš ju izbrisati klikom na Zaboravi :wink:

Wi-Fi Direct služi za direktno povezivanje dva uređaja, kada nemamo ili ne želimo koristiti pristupnu točku (usmjernik). Povezivanje se može obaviti samo ako imate dostupan uređaj, a koji će te vidjeti klikom na Wi-Fi Direct.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

nije dobro,kliknem i pod dostupne mreže mi je od tele 2,edimax koji je na katu i optma bivša,izbriso bi optimu ali nemogu,kliknem na nju i piše poveži sa mrežom a nemam je aktivno,nikako to izbrisati

davor dajac

0
    edited Prosinac 3

@dajac59 said:
    nije dobro,kliknem i pod dostupne mreže mi je od tele 2,edimax koji je na katu i optma bivša,izbriso bi optimu ali nemogu,kliknem na nju i piše poveži sa mrežom a nemam je aktivno,nikako to izbrisati

Dakle, pregled spremljenih mreža možeš pronaći klikom na Postavke >Bežično povezivanje i mreže > WiFi i potom u donjem izborniku klikom na Konfiguriraj > Spremljene mreže dolaziš do popisa svih mreža. Klikom na željenu možeš ju izbrisati klikom na Zaboravi :wink:

Ako na popisu aktivnih imaš Optimu, moguće da je mreža doista i dostupna.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • dajac59dajac59

ma ta mi je mreža ostala od staroga interneta i nemogu je izbaciti nikako a nemogu se povezati jer nepostoji

davor dajac

0

Bok @dajac59,

Možeš li napraviti sliku zaslona, pa da vidimo radiš li dobre korake?

Hvala.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • dajac59dajac59

ma radim dobro,jednu sam izbriso koja mi je bila na spisku od desetak ali tu među njima nema optime,u tome je bit

davor dajac

0

Bok @dajac59,

Ne vidimo u čemu bi mogao biti problem. Ako Optime nema na listi, onda znači da ste ju uklonili ili? :smile:
    Ako ju pri pregledu dostupnih Wi-Fi mreža vidite, onda je dostupna za povezivanje, što je uredu.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.