Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Koja kartica

DlevakDlevak
Huawei T3 10
Pozdrav ekipa, imam tablet
Huawei Mediapad T3 FOB-L09, 2GB i nigdje ne mogu pronaci informaciju koja najjaca memorijska kartica ide u njega, pa ako moze pomoc...

Lp
0

Komentari

• speks12speks12
    edited Studeni 30
    @Dlevak
    Pozdrav, najlakši način da saznaš je da nazoveš huawei službu za korisnike Na broj 08006322
    Pon-petak 09-18h.
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Dlevak,

Provjerimo pa javimo :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • DlevakDlevak

Ide 128GB max, provjerio sam i treba imati oznaku SDHC UHS-1. Tako su mi rekli na onaj 0800 broj, ali ako sam nešto krivo napisao, ispravite me.

U petak sam kupio karticu i radi sve kako treba, ispricavam se što nisam javio ranije ;)

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@Dlevak said:
    Ide 128GB max, provjerio sam i treba imati oznaku SDHC UHS-1. Tako su mi rekli na onaj 0800 broj, ali ako sam nešto krivo napisao, ispravite me.

U petak sam kupio karticu i radi sve kako treba, ispricavam se što nisam javio ranije ;)

Bok @Dlevak,

Super! Drago nam je :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.