Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Huawei Mate 20 lite i EMUI 9

lb00lb00
Huawei Mate 20 Lite
Poštovani,
Kada će doći EMUI 9 na Huawei Mate 20 lite?
0

Komentari

• speks12speks12
    https://huaweiforum.hr/discussion/comment/779
    Ovdje su ti sve informacije za update
    2
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @lb00,

Kako je @speks12 napisao, sve informacije koje su nam trenutno dostupne su na https://huaweiforum.hr/discussion/comment/779

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • dajac59dajac59

imam mate 10 lite i sad bi prešao na drugu mrežu i zamjenio bi ga sa mate 20 lite,da li je bolji 20 lite,molim pomoć

davor dajac

0

Bok @dajac59,

Mislimo da nema boljeg sadržaja od ovog :wink: https://huaweiforum.hr/discussion/207/5-razloga-zasto-je-huawei-mate-20-lite-bolji-od-svog-prethodnika

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • dajac59dajac59

sve ok ali osobno želim vaše mišljenje,hehehehe jer vi ste ipak stručnije osobe

davor dajac

0

Bok @dajac59,

Ovo je moj osobni osvrt :smile:
    Sve napisano su riječi vašeg admina :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • dajac59dajac59

evo danas sam naručio mate 20 i prije božića dolazi pa budemo vidjeli razliku,ovu 10-u prodajem,6 mj.star,čuvan ko beba,samo huawei ubuduće koristim

davor dajac

0
  • BosanceroBosancero
    Po meni mate 10 pro je jaci od mate 20 lite.
    0
  • dajac59dajac59

prijatelju,po čemu je bolji,svi su oni tu negdje,nije niti mate 10 lite loš,dapače ali ga prodajem zato što sam prešo drugima a božićni popust pa se nešto veće kupuje,ja star pa nevidim na 5.9 a na 6.3 bude bolje,hehehehehehe

davor dajac

0
  • dajac59dajac59

uzeo bi si memorijsku karticu preko e.bay i koja ide i koliko najviše,vidim da ima huawei micro sd

davor dajac

0
  • dajac59dajac59

pa koliko ja vidim da jedini imam ovaj mobitel?????

davor dajac

0

Bok @dajac59,

U vaš telefon ide microSD kartica maksimalne veličine do 256 GB :smile:

Sve ostale informacije o telefonu možeš pronaći na: https://consumer.huawei.com/hr/phones/mate20-lite/specs/

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • dajac59dajac59

kao prvo,SRETAN BOŽIĆ,daj mi molim te reci gdje vidjeti kako najbolje podesiti kameru i videozapis

davor dajac

0

Bok @dajac59,

Hvala, također želimo sretne i ugodne blagdane :smile:

Za postavke kamere uvijek preporučamo koristiti automatske postavke. Vaš će Huawei pametni telefon najbolje podesiti postavke za okidanje vrhunskih fotografija ili snimanje video zapisa :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • dajac59dajac59

kad kliknem pr.na večernji list i hoću nešto komentirati počnem pisati mali se slova nepokazuju,kako to???,redistriran sa normalno,ustvari na svemu je to,jednostavno neće da se slova pokazuju

davor dajac

0

Bok @dajac59,

Nažalost to može biti i do samih stranica koje posjećujete jer nisu sve dovoljno dobro optimizirane za prikazivanje ili komentiranje na pametnim telefonima. Pokušajte otvoriti neku drugu stranicu i napraviti isto, a također pokušajte telefon rotirati u vodoravni prikaz.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • dajac59dajac59

da li ovaj uređaj ima opciju za otključavanje zaslona dvostrukim tapkanjem po zaslonu

davor dajac

0
  • speks12speks12
    Nema.
    0
  • dajac59dajac59

imam na mobitelu aplikaciju maxtv to go i kad okrenem film nije mi popunjen zaslon,odem u postavke same aplikacije i ima samo par rezolucija naznačeno,sad neznam a mi8slim da je to do aplikacije a ne do samog mobitela,ako je tako onda su blesavi ovi u t-mobilu kad su tako sranje napravili da se nemože razvući slika

davor dajac

0
  • dajac59dajac59

Napredno povezivanje s mrežom
    Povezivost uređaja uz pomoć umjetne inteligencije pametno se prilagođava uvjetima u kojima se nalazite. Na primjer, uz Način rada u dizalu, vaš uređaj će brzo optimizirati performanse, dok će HUAWEI GEO pružiti uslugu točnog pozicioniranja i poboljšavanja performansi čak i u tunelima. AI također optimizira poništavanje buke okoline u glasnim i vjetrovitim okruženjima.

gdje i kako ovo nariktati

davor dajac

0

Bok @dajac59,

Vezano uz vaš prvi upit, moguće je da aplikacija ima određena ograničanje u prikazu pri punom zaslonu :disappointed: Nadamo se da će možda pri nekim od sljedećih ažuriranja taj problem biti riješen :smile:

Vezano uz vaš drugi upit, vi na vašem telefonu ne morati uključivati nikakvu posebnu opciju :smile: Uloga umjetne inteligencije je da upravo ona napraviti određene radnje umjesto vas. Na taj način telefon kada prepozna određene okolnosti u kojima se nalazite, podesit će telefon za najbolji rad u trenutnoj situaciji :wink:

0
  • dajac59dajac59
    edited Siječanj 25

kod mene danas došlo ažutitanje ali samo na emui 8.2.0. koje sam i imo

trenutna nova verzija DT.HRV 8.2.0.130(CT.F01)
    SNE-LX1 8.2.0.138(C432)

davor dajac

1