Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Ekran garancija i ostalo..

bok ljudi..
ja sam HP20LITE kupio u 5om mjesecu ove godine u tele2.uz tarifu koju imam ponudili su mi da placam dodatno 20kn mjesecno osiguranje ekrana. da bi se prije mjesec dana dogodio kvar na telefonu a taj je da se mobitel iskrivio u gornjem dijelu , deformiro se. Isti sam poslo na servis u agram racun garancija sve regularno da bi gospoda nazvala i rekli da ostecenj ne pokriva garancija jer je to kao mehanicko ostecenje. Da napomenem da mob nema crticee od traga koristenja ni nista slicno .Jednostavno se napuho i to ne bi ni primjetio da nisam probavo maku 360 .Ima li netko takav problem?

0

Komentari

• NicK17NicK17
    edited Studeni 23
    Mobitel se sigurno nije sam iskrivio i naravno da to ne pokriva osiguranje ekrana i garancija koje nema nikakve veze s oštećenjem kućišta.
    0
  • huaweip20litehuaweip20lite

legendo iskrivio se asolutno sam. Jer ekran kuciste maska sto god oces od navedenoga nigdje ali bas nigdje nije osteceno ni okrznuto.Od prvog dana kad je kupljjen ima kaljeno staklo i masku zastitnu . Znaci pazen na najjace. Brate znm sebe i znam kako pazim i cuvm telefon.

0
  • NicK17NicK17
    Imam 2 moba Huawei koji nemaju ni malo oštećenja na sebi ali su zato blago iskrivljena, a uzrok toga je da su bili stisnuti u džepu a da nisi ni svjestan. Uglavom znam o čemu pričam te i dalje tvrdim da se mob ne može sam od sebe iskriviti jer je to jednostavno tehnički nemoguće. 😉
    0

a da se kojim slucajem ne moze napuhat baterija haa?! ... inace dok radim nikad mi ne stoji u dzepu mob, dok vozim uvijek je na nosacu prema tome znam tocno i ja o cemu pricam...

0
  • NicK17NicK17
    edited Studeni 24
    Baterija se nalazi na sredini uređaja a ne na gornjem dijelu a i primjetio bi posljedice da se napuhala koje bi otkrili i u servisu, tako da to sigurno nije uzrok deformacije kućišta. Kao netko tko je rastavio, popravio i koristio(m) nekoliko Huawei uređaja kažem da to oštećenje mora biti posljedica vanjske sile, ne ulazim u koje. Uostalom priloži nekoliko slika pa da bolje vidimo u čemu se točno radi. 😉
    1
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @huaweip20lite,

Žao nam je što ste doživjeli problem s vašim telefonom :disappointed:
    Nažalost, nemamo utjecaj na servis i ako je njihova provjera ustvrdila kako je riječ o mehaničkom oštećenju, isto ne ulazi u jamstvo.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0

Da je riječ o mehaničkom ostecenju onda bi na mobitelu puknuto sa strane bilo, tj okvir bi bio naciknuo, no medjutim nije. Nego je samo napuhano to znaci da je ne moguce da je to mehaničko oštećenje. Ma ljudi o čemu pričamo ? Jedino da ga odnesem na forenzički institut, pa da tamo utvrde od cega je pokvaren, kad se već u servisu prave odviše pametni!!!!

0

@NicK17 said:
    Baterija se nalazi na sredini uređaja a ne na gornjem dijelu a i primjetio bi posljedice da se napuhala koje bi otkrili i u servisu, tako da to sigurno nije uzrok deformacije kućišta. Kao netko tko je rastavio, popravio i koristio(m) nekoliko Huawei uređaja kažem da to oštećenje mora biti posljedica vanjske sile, ne ulazim u koje. Uostalom priloži nekoliko slika pa da bolje vidimo u čemu se točno radi. 😉

jos uvijek se moba na servisu nalazi tako da ne mogu slikat inace bi vrlo rado prilozio slike. a da je mehanico ostecenje onda bi bio okvir aparata puknuo na tom dijeluu isti je u komadu znaci nije puknuo ... zar
    ne ?

0
  • NicK17NicK17
    Ne, ne bi nimalo pukao okvir pogotovo ako je lagano savinut da se i ne primijeti, trebala bi malo jača sila da bi okvir napuknuo.
    0

pa bas zato sto nije ni okvir puknuo ne mogu se s time pomirit da je mehanicko ostecenje. no nadalje posto je telefon osiguran, osiguranje je prihvatilo štetu i pokrit ce je oni... tako da je saga uspjesno se privela kraju .... osim sto je mobitel vec mjesec i deset dana kod njih neznam imam li pravo na novi nakon 45 dana a mislim da imam !?

0
  • NicK17NicK17

Kažem ti opet ne mora puknuti okvir da bi bilo mehaničko oštećenje, zapravo nisam niti vidio da je nekom bio puknut. Na kraju je jedino bitno da ti je osiguranje priznalo štetu te da se mob. popravi ili još bolje ako izvučeš novi. :)

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.