Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Problem sa signalom

DlevakDlevak
Huawei P20 lite
Pozdrav ekipa,
Imam Huawei p20 lite te mi gotovo svaki poziv prekida, ne cuje se... Problem je prebacivanje signala sa 4G na 3G i obrnuto.
Sada sam prebacio na automatski 2G/3G i trenutno radi.
Do sada sam imao drugi mobitel te nisam imao problema, i dobijem jucer p20 lite i krenu problemi. Sve sam i nadogradio ali opet je taj problem.
Tagged:
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited Studeni 22

Bok @Dlevak,

Ovaj problem nije neuobičajen u područjima lošeg signala, iz tog razloga i nemate poteškoća pri prebacivanju na 3G mrežu. Također, provjerite imate li uključenu VoLTE opciju, te ako ju imate aktivnu, pokušajte ju isključiti. U većini slučajeva već samo ova radnja rješava veliki broj problema :wink:
    Opcija VoLTE, ako je na raspolaganju, nalazi se pod postavkama mreže.

Svakako javite povratno jesmo li uspjeli :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • DlevakDlevak
    Gledam po opcijama, nemam Volte opcije. Ocito mi je starija kartica koja to ne podrzava.
    0

Bok @Dlevak,

Moguće da je onda do jačine signala vaše mreže :neutral:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • DlevakDlevak
    Moguce, al opet me cudi da na telefonu koji sam imao do tada na istoj lokaciji nije bilo problema. Ovo se osjetilo nakon prvih poziva sa novim telefonom.

Mozda je problem sta p20 lite nema sav taj spektar frekvencija kao drugi telefon?

Dual sim je uglavnom... 🙄
    0
  • speks12speks12
    Pozdrav,mislim da ti je do sim kartice,odi i zamjeni sim karticu,besplatno je...
    Znaju i one zezat...
    Nevjerujem da je do mobitela.
    0

Bok @Dlevak,

Pokušajte svakako i sa zamjenom SIM kartice, ili isprobajte telefon s drugom SIM karticom :smile:

Hvala.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • DlevakDlevak

Budem probao to, jer imam i Mate 20 lite na istoj mreži i nema tih problema. Mogla bi biti kartica da... Javim se kada zamijenim karticu

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.