Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Huawei health problem

marco_polo1marco_polo1
edited Studeni 18 Watch GT
Pozdrav,

Kupio sam Mate 20 pro i Watch GT u paketu.
Nemogu nikako upariti Watch gt sa M20 pro mobitelom, probao sam i na starom mob koji takoder ima android. U aplikacijama Huawei health i Huawei wear uopce u listi uredaja nema Watch gt.
Na kraju sam ga preko frendovog iphona pokrenuo da uopce mogu imat funcionalan sat, tamo sam odmah nasao Watch gt u listi uredaja.
Pretpostavljm da se desio propust za hrv trziste vezano za android sw.
Mada na jednom drugom forumu sam dobio info da je jedan korisnik pokrenuo uredaj bez problema, takoder kupljen kao i ja u A1 dok pak drugi moj poznanik ima isti problem kao i ja.
Smatram ovo velikim propustom jer me upravo kombinacija sat/mobitel privukla da kupim i ne bas povoljan uredaj!
Kad ce update ovog buga?
0

Komentari

• marco_polo1marco_polo1
    edited Studeni 19
    Update: evo dns stigao se update sa Huawei watch gt u app Huawei hralth. Sve radi besprijekorno jedino GPS visina laže. Preko oceanski let avionom: visine max 2200m, min - 60m pri slijetanju. Debelo je falio sat...
    0
  • Stipe84Stipe84

Nisam baš siguran da su takvi uređaji predviđeni za hvatanje GPS signala dok si u avionu :smile:

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@marco_polo1 said:
    Update: evo dns stigao se update sa Huawei watch gt u app Huawei hralth. Sve radi besprijekorno jedino GPS visina laže. Preko oceanski let avionom: visine max 2200m, min - 60m pri slijetanju. Debelo je falio sat...

Drago mi je da vam sada sve radi. Što se tiče GPS-a i visine, kako je @Stipe84 spomenuo, ovaj uređaj nije predviđen za takve visine :wink: ali pri vašim aktivnostima (s nogama na zemlji :smiley: budite sigurni u ažurne informacije :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • MhajdekMhajdek
    Upravo kupio u a1 huawei mate 20 pro i sat huawei watch gt-21d i ne mogu ih spojiti. Niti na huawei healt, niti na huawei wear
    0
  • MhajdekMhajdek
    Ima li tko riješenje
    0
  • MhajdekMhajdek
    Riješeni. Došao update...
    0

@Mhajdek said:
    Riješeni. Došao update...

Bok,

Drago nam je :smile:
    Uvijek pratite ažuriranja koja rješavaju velik broj poteškoća :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • zagizagi

Pozdrav,
    kod mene je sličan problem.
    Prvo uparivanje sa mate 20 pro bez problema.Savršeno.Sve se samo odradilo od uparivanja do update-a i stavilo u funkciju.
    Prvi dan korištenja primjetio sam da na mobu imam 7000 koraka ,a na satu 6000 koraka.
    Sat stalno na ruci,a mobitel povremeno namjerno u mirovanju (nepokretan).
    Pomislio sam da se dupliciraju koraci sa sata i mobitela te sve obrisao i deinstalirao.
    Sat sam resetirao i više ga nemogu prijaviti u huawei app na mobu,jer ga nema u popisu.
    Prvi puta nakon nekoliko sekundi se sam pojavio,a sada je na satu bar code za skidanje app-a,
    a na mobu ga više nemogu dobiti na listi.Ne vidim ga.
    Ima li netko pojma šta napraviti?
    Više puta sam probao sve obrisati,podatke iz aplikacije također.

Pozdrav.....

0
  • zagizagi

Evo,danas se sam pojavio na listi unutar aplikacije Huawei zdravlje.
    Za sve koji imaju problem da im se sat ne prikazuje na listi na mobitelu treba
    strpljenja jer se meni pojavio sljedeći dan.
    Još je potrebno deinstalirati i ponovo instalirati aplikaciju Huawei zdravlje sa google play-a,
    tako da ste sigurni da je najnovija verzija.

0
    edited Prosinac 4

Bok @zagi,

Drago nam je da ste riješili problem :smile:
    Važno je uvijek imati zadnji verziju apliakcije i ažurirati softver pametnog sata :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.