Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Prevara

Poštovani kupljen huawei mate 10 lite i za 4 mjeseca se savinio sa desne strane posto imam garanciju poslao u servis i naravno NEVRIJEDI GARANCIJA kazu sjeo si na njega...pa da sam sjeo on bi pukao a ne savinio se sa desne strane....za sto vama sluzi garancija za ama bas NISTA....kazu plati i popravimo a opet negarantiraju da ce sve biti odlicno nego se moze opet ponoviti....sta ja bih trebao svaka 4 mjeseca placati da se kao mobitel ispravi....
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @belacic,

Zaista nam je žao što ste imali nezgodu s vašim telefonom :disappointed:
    Nažalost, na politiku jamstva i garancije nemamo utjecaj. Huawei jamči ispravnost uređaja ukoliko se koristi propisano, no nažalost, ako je servis utvrdio da je problem nastao djelovanjem vanjske sile, tu nemamo utjecaj niti odgovornost :disappointed:

Zahvaljujemo na razumijevanju.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • dajac59dajac59

nevjerujem da je prevara,ja isti takav imam i mogu samo reći da boljeg mobitela nisam dosad imao,jedino što mi je žao što malo nisam sačekao i kupio si mate 20 pro,za svoj mate 10 lite sam kupio metalnu maskicu koja ga je još više uljepšala a što se tiče samog uređaja odrađuje idealno svoj poso,da se moga sam od sebe savinuti prosto nemoguće,ima stara poslovica,kad je k rekla da je k,tak i sa ovim,ma ja ga nisam već sam od sebe,ma molim te lijepo reci istinu i gotova stvar,sjeo na njega i to bi bilo to,svakom se desi nešto nepredviđeno

0
  • danikobac9danikobac9
    Ja sam automehaničar i nažalost sam se provozao po svom mobitelu jel nisam skužio da mi je ispao i jedino što se desilo da se odljepila zaštitna folija sve ostalo je ok,bolji mob do sad nisam imao
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @danikobac9 i @dajac59,

Nama je zaista žao što netko ima nezgodu s telefon, no nažalost Huawei tu nema nikakav utjecaj :disappointed:
    Opet, s druge strane vesele nas pozitivni primjeri i zadovoljni korisnici :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.