Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

HiVision

Poštovani, dvije od glavnih značajki koje ste predstavljali za Mate20pro
nisu dostupne u našoj regiji, hivision i 3D skeniranje ili ja neznam to koristiti?
Hoće li se to sa vremenom to riješiti ili ne.
Prešao sam sa P20 pro na Mate20pro a nikakve razlike između njih samo što nisam ni zaštitnu maskicu dobio...
0

Komentari

• juventin10juventin10
    Evo hivision radi ja nisam znao kako... A 3d skeniranje će se riješiti u sa novim ažuriranjem...
    1
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @juventin10,

Čestitamo vam što ste postali korisnik, po mnogima (a i nama :smile: najboljeg pametnog telefona :wink:
    Drago nam je što otkrivate njegove nove funkcionalnosti i bilo bi nam drago da prenesete i druge dojmove koje ste stekli i koje će te steći pri korištenju :smile:

Hvala vam.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • KristinaKikaKristinaKika
    Pozdrav! Kupila sam huawei mate 20 pro,super je, ali pod AR objektivu imam samo emoji(oni koji oponasaju grimase mog lica) pa me zanima kako 3D skenirat recimo igracku pa je ubacit u slike i sl, jer nemam tu opciju u Fotoaparatu. Neznam je ni naci a citala sam da se to moze. Hvala
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @KristinaKika,

Moguće je da sve funkcionalnosti nisu odmah dostupne. Naime, neke od mogućnosti tek će postati dostupne, a trebale bi stići s ažuriranjiama :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.