Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

EMUI 9

1246789

Komentari

• DudumDudum
    > @Danchibald said:
    > > @Legia1911 said:
    > > P20 ništa, idem ga bacit u smeće
    >
    > Evo sestra prije pola sata azurirala svoj P20... Kupljen u HT-u (DS)

Dakle stiže lagano.. 😁
    A dobro, strpit ćemo se. I ovako je dobar telefon
    0
  • Legia1911Legia1911
    > @Dudum said:
    > > @Danchibald said:
    > > > @Legia1911 said:
    > > > P20 ništa, idem ga bacit u smeće
    > >
    > > Evo sestra prije pola sata azurirala svoj P20... Kupljen u HT-u (DS)
    >
    > Dakle stiže lagano.. 😁
    > A dobro, strpit ćemo se. I ovako je dobar telefon

Ajde neka više, u mene još uvijek ništa, ja sam na A1 al mob je isti
    0
  • brengibrengi
    stiglo prije pola sata,mate 10 pro kupljen u t-mobile
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Danchibald i @brengi,

Drago nam je što dijelite informacije :blush:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • DprincDprinc
    Kod mene jos ništa.
    BLA-L09 8.0.0.157(C432)
    Ima tko sa istom da mu je stigla?
    0
  • maglamagla

@Huawei Forum said:
    Bok svima,

Znamo da svi s nestrpljenjem čekate ažuriranja, međutim, moramo vas zamoliti za malo strpljenja :smile:
    Naime, ažuriranja jesu krenula, ali period dolaska na svaki od uređaja može biti i dulji od mjesec dana, stoga samo još malo strpljenja :wink:

Hvala.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • maglamagla

Upravo ažurirano, ali ne na 9 Pie, nego na BLA-L29 8.0.0.158(C432)

1
  • ToMY1994ToMY1994
    Mate 10pro stiglo jutros ažuriranje,mreža bonbon.
    0
  • DudumDudum

@magla said:
    Upravo ažurirano, ali ne na 9 Pie, nego na BLA-L29 8.0.0.158(C432)

Meni još stoji na 157..

0
  • BosanceroBosancero
  • LeonardoLeonardo
    Evo jutros u 9 sati stiglo azuriranje na 9 pie napokoooooon na p20 pro
    2
  • SuperHikSuperHik
    > @Leonardo said:
    > Evo jutros u 9 sati stiglo azuriranje na 9 pie napokoooooon na p20 pro

Single ili dual sim?
    0
  • Ivica66Ivica66

Mate 10 Pro BLA-L09 8.0.0.157(C432) T-Com......na žalost još ništa od nadogradnje.... :/ :( :/

0
  • MiselMisel
    Isto kao i kod mene, nula bodova mate 10 pro
    0
  • rodjoorodjoo

@Ivica66 said:
    Mate 10 Pro BLA-L09 8.0.0.157(C432) T-Com......na žalost još ništa od nadogradnje.... :/ :( :/

Ja sam nadogradio, ali sam malo "pozurio" preko aplikacije Firmware Finder... eRecovery metoda. Stavilo me na red za nadogradnju i prilikom recoverya je povukao Pie...iduce jutro mi je uredno stigla i ona dodatna customizacija od tmobile-a tako da je sad sve kompletirano. Za sad sam jako zadovoljan..od bitnijih promjena - GPS vise nije moguce staviti u battery saving mod, ali je to sad tako dobro optimizirano da se ne osjeti..prvo punjenje je bilo preko 6h SOT sa GPS-om na high precision. Scrolling screenshot je odlicna fora isto. 960fps slow motion i razne postavke u kameri..launcheri rade normalno, ono ogranicenje za stock launcher je izgleda samo na kineskom firmwareu.

4
  • Ivica66Ivica66
    edited Siječanj 2

@rodjoo said:

@Ivica66 said:

Ja sam nadogradio, ali sam malo "pozurio" preko aplikacije Firmware Finder... eRecovery metoda. Stavilo me na red za nadogradnju i prilikom recoverya je povukao Pie...iduce jutro mi je uredno stigla i ona dodatna customizacija od tmobile-a tako da je sad sve kompletirano. Za sad sam jako zadovoljan..od bitnijih promjena - GPS vise nije moguce staviti u battery saving mod, ali je to sad tako dobro optimizirano da se ne osjeti..prvo punjenje je bilo preko 6h SOT sa GPS-om na high precision. Scrolling screenshot je odlicna fora isto. 960fps slow motion i razne postavke u kameri..launcheri rade normalno, ono ogranicenje za stock launcher je izgleda samo na kineskom firmwareu.

Daj mi samo reci koja je oznake nadogradnje na Firmware Finderu (za BLA-L09(C432)) koju si ti skinuo

0
  • rodjoorodjoo

@Ivica66 said:
    Daj mi samo reci koja je oznake nadogradnje na Firmware Finderu (za BLA-L09(C432)) koju si ti skinuo

BLA-L09C432E4R1P11B161(9.0.0.161)

Izlistana su dva identicna jedan ispod drugog, ne sjecam se koji sam odabrao, ali mislim da su identicni, mozda je to samo mirror za rasterecenje servera..

0
  • DudumDudum
    Moj je L29, u čemu je razlika?
    0
  • DanchibaldDanchibald
    > @Dudum said:
    > Moj je L29, u čemu je razlika?

Dual SIM... Sve ostalo je identicno
    1
  • Ivica66Ivica66

Mate 10 Pro BLA-L09 8.0.0.157(C432) T-Com, nadogradnja stigla jutrost :) ;)

1
  • GordanGordan

Mate 10 Pro BLA-L09 8.0.0.157(C432) Tele2. Ništa od nadogradnje.

1
  • dajac59dajac59

bude 2020

davor dajac

1
  • SuperHikSuperHik
    Huawei mi je dužan za struju... Znatno kraće traje baterija kad svako malo provjeravam je li došao više upgrade
    1
  • DudumDudum
    > @SuperHik said:
    > Huawei mi je dužan za struju... Znatno kraće traje baterija kad svako malo provjeravam je li došao više upgrade

😂😂😂

Meni #hms i poklon pa se više nitko ne javlja.

To je tako. Super telefon kad kupiš a kasnije podrška 0 bodova.
    Nadam se da će se popraviti.
    2
  • SuperHikSuperHik
    Ma sve je to isto 😂
    0
  • MiselMisel
    Stigla nadogradnja na mate 10pro, mreža tele2. Provjerio performanse na geekbench4,score je puno lošiji nego prije,sad je u rangu p10.Treba imat ukljčen rad visokih performansi da bi bilo kao prije,🤣
    1
  • Anonymous21Anonymous21
    > @Misel said:
    > Stigla nadogradnja na mate 10pro, mreža tele2. Provjerio performanse na geekbench4,score je puno lošiji nego prije,sad je u rangu p10.Treba imat ukljčen rad visokih performansi da bi bilo kao prije,🤣

A kako uključiš rad na visokim preformansama?
    0
  • icemobyicemoby

Nije moguće povezati se s poslužiteljem, dodirnite za ponovni pokušaj. I uzalud pokušavam. 🤔

0
  • MiselMisel
    > @Anonymous21 said:
    > > @Misel said:
    > > Stigla nadogradnja na mate 10pro, mreža tele2. Provjerio performanse na geekbench4,score je puno lošiji nego prije,sad je u rangu p10.Treba imat ukljčen rad visokih performansi da bi bilo kao prije,🤣
    >
    > A kako uključiš rad na visokim preformansama?

Ideš u postavke zatim baterija i onda klikneš na učinkoviti način.
    0
  • GordanGordan

@icemoby said:
    Nije moguće povezati se s poslužiteljem, dodirnite za ponovni pokušaj. I uzalud pokušavam. 🤔

@Anonymous21 said:
    > @Misel said:
    > Stigla nadogradnja na mate 10pro, mreža tele2. Provjerio performanse na geekbench4,score je puno lošiji nego prije,sad je u rangu p10.Treba imat ukljčen rad visokih performansi da bi bilo kao prije,🤣

A kako uključiš rad na visokim preformansama?

Meni još ne.

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.