Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

EMUI 9

1356789

Komentari

• Legia1911Legia1911
    P20 ništa, idem ga bacit u smeće
    1
  • MiselMisel
    Pitanje hoće li update uopće doći još ove godine, meni osobno to i nije neki problem ali sam HUAWEI je tu pogriješio zbog davanja krivih informacija, nisu ni trebali objavljivati datume izlaska Androida9 za našu regiju ako nisu bili u mogućnosti to svojim korisnicima i ostvariti
    4
  • Božidar40Božidar40
    > @Misel said:
    > Pitanje hoće li update uopće doći još ove godine, meni osobno to i nije neki problem ali sam HUAWEI je tu pogriješio zbog davanja krivih informacija, nisu ni trebali objavljivati datume izlaska Androida9 za našu regiju ako nisu bili u mogućnosti to svojim korisnicima i ostvariti

Sve ovo što si napisao slažem se čemu datumi kad se nemogu toga držat bolje da su napisali početkom 2019 i gotovo. Ovako nešto obečavaju a nemogu ispunit to je meni koji imam 5 mobitela od Huaweia, cijela moja obitelj koristi godinama sad im je od mene ovo veliki minus.
    Nevolim da mi netko laže!
    3
  • MiselMisel
    > @Božidar40 said:
    > > @Misel said:
    > > Pitanje hoće li update uopće doći još ove godine, meni osobno to i nije neki problem ali sam HUAWEI je tu pogriješio zbog davanja krivih informacija, nisu ni trebali objavljivati datume izlaska Androida9 za našu regiju ako nisu bili u mogućnosti to svojim korisnicima i ostvariti
    >
    > Sve ovo što si napisao slažem se čemu datumi kad se nemogu toga držat bolje da su napisali početkom 2019 i gotovo. Ovako nešto obečavaju a nemogu ispunit to je meni koji imam 5 mobitela od Huaweia, cijela moja obitelj koristi godinama sad im je od mene ovo veliki minus.
    > Nevolim da mi netko laže!
    > @Božidar40 said:
    > > @Misel said:
    > > Pitanje hoće li update uopće doći još ove godine, meni osobno to i nije neki problem ali sam HUAWEI je tu pogriješio zbog davanja krivih informacija, nisu ni trebali objavljivati datume izlaska Androida9 za našu regiju ako nisu bili u mogućnosti to svojim korisnicima i ostvariti
    >
    > Sve ovo što si napisao slažem se čemu datumi kad se nemogu toga držat bolje da su napisali početkom 2019 i gotovo. Ovako nešto obečavaju a nemogu ispunit to je meni koji imam 5 mobitela od Huaweia, cijela moja obitelj koristi godinama sad im je od mene ovo veliki minus.
    > Nevolim da mi netko laže!
    Da to je istina, ko zna što je pošlo po zlu ali uglavnom nije uredu,ako je službeni dan izlaska nadogradnje 14.12 po mom mišljenju je kroz tjedan dana trebala bit zaprimljena na uređaje koji su bili za istu i predviđeni
    1
  • Huawei ForumHuawei Forum
    edited Prosinac 2018

Bok svima,

Znamo da svi s nestrpljenjem čekate ažuriranja, međutim, moramo vas zamoliti za malo strpljenja :smile:
    Naime, ažuriranja jesu krenula, ali period dolaska na svaki od uređaja može biti i dulji od mjesec dana, stoga samo još malo strpljenja :wink:

Hvala.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Legia1911Legia1911
    > @Huawei Forum said:
    > Bok svima,
    >
    > Znamo da svi s nestrpljenjem čekate ažuriranja, međutim, moramo vas zamoliti za malo strpljenja :smile:
    > Naime, ažuriranja jesu krenula, ali period dolaska na svaki od uređaja može biti i dulji od mjesec dana, stoga samo još malo strpljenja :wink:
    >
    > Hvala.
    >
    > Lijep pozdrav,
    > Marin
    > Huawei Forum tim

MOOOLIIIIIMMMMM...
    3
  • Buncigs91Buncigs91
    Na kraju ce svi dobit nadogradnju, a vlasnici Huawei uredjaja ce i dalje cekati
    0
  • BosanceroBosancero
    Upravo se skida na mom mate 10 pro. Javim kad bude gotovo.
    0
  • ajchampajchamp
    Ovo mi je definitivno nakon 5 godina zadnji Huawei, sramota
    0
  • BosanceroBosancero
    Upravo instalirano. Novi izgled kamere. Dodane u kameri neke nove opcije ar za prepoznavanje. Notifikacija za mrezu i wifi s lijeve strane. Eto prvi dojmovi.
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Bosancero,

Hvala na podijeljenim dojmovima :blush:
    Nadamo se da će i ostalima ubrzo stići ažuriranje :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • BosanceroBosancero
    Bežićni desktop na tv.
    1
  • DudumDudum
    #mate10pro još ne..
    0
  • DudumDudum
    > @Bosancero said:
    > Upravo instalirano. Novi izgled kamere. Dodane u kameri neke nove opcije ar za prepoznavanje. Notifikacija za mrezu i wifi s lijeve strane. Eto prvi dojmovi.

Mate 10 ili 10 Pro?
    0
  • Legia1911Legia1911
    > @Bosancero said:
    > Upravo instalirano. Novi izgled kamere. Dodane u kameri neke nove opcije ar za prepoznavanje. Notifikacija za mrezu i wifi s lijeve strane. Eto prvi dojmovi.

Ti lažeš, i prevarant si 😂😂😂
    A dajjjjj
    0
  • SuperHikSuperHik
    P20 Pro još ništa
    0
  • BosanceroBosancero
    > @Legia1911 said:
    > > @Bosancero said:
    > > Upravo instalirano. Novi izgled kamere. Dodane u kameri neke nove opcije ar za prepoznavanje. Notifikacija za mrezu i wifi s lijeve strane. Eto prvi dojmovi.
    >
    > Ti lažeš, i prevarant si 😂😂😂
    > A dajjjjj

Ne lazem i nisam prevarant. Nadogradnja velika 3,81 giga. Kao sto rekoh kamera redizajnirana, dodano prepoznavanje proizvoda i hrane te prevodjenje teksta iz samog softvera kamere , dodano i za bezicni desktop na tvu (to ima i mate 20 pro) ono sto ne radi kak treba jeet face unlock. Uopce me ne zeli prepoznati. moj je uredjaj mate 10 pro.
    0
  • Ivica66Ivica66

Onako za info, koji operater, iako ide preko IMEI-a.....

0
  • BosanceroBosancero
    Tele2.
    2
  • SuperHikSuperHik
    > @Bosancero said:
    > > @Legia1911 said:
    > > > @Bosancero said:
    > > > Upravo instalirano. Novi izgled kamere. Dodane u kameri neke nove opcije ar za prepoznavanje. Notifikacija za mrezu i wifi s lijeve strane. Eto prvi dojmovi.
    > >
    > > Ti lažeš, i prevarant si 😂😂😂
    > > A dajjjjj
    >
    > Ne lazem i nisam prevarant. Nadogradnja velika 3,81 giga. Kao sto rekoh kamera redizajnirana, dodano prepoznavanje proizvoda i hrane te prevodjenje teksta iz samog softvera kamere , dodano i za bezicni desktop na tvu (to ima i mate 20 pro) ono sto ne radi kak treba jeet face unlock. Uopce me ne zeli prepoznati. moj je uredjaj mate 10 pro.

A jesi li možda šminku skinuo? 😁😁😁
    0
  • DudumDudum
    > @Bosancero said:
    > Tele2.

I moj je kupljen u Tele2 ali nema nadogradnje..
    2
  • BosanceroBosancero
    > @SuperHik said:
    > > @Bosancero said:
    > > > @Legia1911 said:
    > > > > @Bosancero said:
    > > > > Upravo instalirano. Novi izgled kamere. Dodane u kameri neke nove opcije ar za prepoznavanje. Notifikacija za mrezu i wifi s lijeve strane. Eto prvi dojmovi.
    > > >
    > > > Ti lažeš, i prevarant si 😂😂😂
    > > > A dajjjjj
    > >
    > > Ne lazem i nisam prevarant. Nadogradnja velika 3,81 giga. Kao sto rekoh kamera redizajnirana, dodano prepoznavanje proizvoda i hrane te prevodjenje teksta iz samog softvera kamere , dodano i za bezicni desktop na tvu (to ima i mate 20 pro) ono sto ne radi kak treba jeet face unlock. Uopce me ne zeli prepoznati. moj je uredjaj mate 10 pro.
    >
    > A jesi li možda šminku skinuo? 😁😁😁

Mozda da obrijem bradu.
    1
  • DudumDudum
    edited Prosinac 2018
    > @Bosancero said:
    > Tele2.

Koja ti je verzija telefona?
    https://ibb.co/wwCNkVd
    1
  • mm32393mm32393
    edited Prosinac 2018
    Također kuplje u Tele2. Ništa još od updatea. Pokušano i preko Hisuite.
    Trenutna verzija: BLA-L29 8.0.0.157(C432).
    Bravo za Huawei, drugog proizvođača smartphonea na svijetu.
    Prvo su najavili davno EMUI 8.1 za mate 10 pro, pa u 10. mjesec EMUI 9, pa 14.12. Pa još uvijek ništa, baš drže do povjerenja svojih kupaca njihovih perjanica.
    1
  • mm32393mm32393
    > @mm32393 said:
    > Također kuplje u Tele2. Ništa još od updatea. Pokušano i preko Hisuite.
    > Trenutna verzija: BLA-L29 8.0.0.157(C432).
    > Bravo za Huawei, drugog proizvođača smartphonea na svijetu.
    > Prvo su najavili davno EMUI 8.1 za mate 10 pro, pa u 10. mjesec EMUI 9, pa 14.12. Pa još uvijek ništa, baš drže do povjerenja svojih kupaca njihovih perjanica, još ih i lažu.
    0
  • BosanceroBosancero
    > @Dudum said:
    > > @Bosancero said:
    > > Tele2.
    >
    > Koja ti je verzija telefona?
    > https://ibb.co/wwCNkVd

Valjda ista.
    0
  • mm32393mm32393
    > @Bosancero said:
    > > @Dudum said:
    > > > @Bosancero said:
    > > > Tele2.
    > >
    > > Koja ti je verzija telefona?
    > > https://ibb.co/wwCNkVd
    >
    > Valjda ista.

Ajde napiši broj međuverzije ili ti ga build number. Ne može ti bit ista ako si ga updatea. Hvala
    1
  • BosanceroBosancero
    C432e4r1p11
    1
  • DudumDudum
    Evo Turska je dobila, ima na Instagramu Screenshot. I u još jednoj zemlji sam vidio da je došao..
    0
  • DanchibaldDanchibald
    > @Legia1911 said:
    > P20 ništa, idem ga bacit u smeće

Evo sestra prije pola sata azurirala svoj P20... Kupljen u HT-u (DS)
    0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.