Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

EMUI 9

Kada će doći? :) :) :) :)
Ne mogu više čekat!
Također, nisam dobio update od 8. mjeseca, a Huawei se izjasnio kako će svaka dva mjeseca dati update (https://www.xda-developers.com/huawei-p20-mate-10-bi-monthly-software-updates/) , sada je već dobrih 11 tjedana prošlo, je li to do mobilnog operatera, u ovom slučaju Hrvatski Telekom, ili do Huaweija?
Tagged:
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited Listopad 29

Bok @IsisKing,

Stiže uskoro :wink:
    Za Huawei Mate 10 Pro točan datum dolaska najnovijeg Androida je 14. prosinca :smile:
    Dakle, samo još malo strpljenja i stiže :blush:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • BosanceroBosancero
    > @IsisKing said:
    > Kada će doći? :) :) :) :)
    > Ne mogu više čekat!
    > Također, nisam dobio update od 8. mjeseca, a Huawei se izjasnio kako će svaka dva mjeseca dati update (https://www.xda-developers.com/huawei-p20-mate-10-bi-monthly-software-updates/) , sada je već dobrih 11 tjedana prošlo, je li to do mobilnog operatera, u ovom slučaju Hrvatski Telekom, ili do Huaweija?

Niste doboli reviziju 150 s patchom i sigurmosnom zakrpom od 01.08.2018?
    0
  • BosanceroBosancero
    Danas na moj sletila verzija 156. Nove google zakrpe, pa nwsto oko nekakvog LTE i oko Android auta.
    0
  • Stipe84Stipe84

@Bosancero said:
    Danas na moj sletila verzija 156. Nove google zakrpe, pa nwsto oko nekakvog LTE i oko Android auta.

to je android 8 ako se ne varam. Načuo sam da će možda biti i za našu regiju uskoro mogućnost da se testira 9-ka prije nego što izađe. Nadam se da ćemo uskoro saznati nešto i službeno :)

0
  • BosanceroBosancero
    Da. A sto se tice beta verzija. Ti bi u svakodnevnom radu htio nestabilni telefon?
    0
  • Stipe84Stipe84

@Bosancero said:
    Da. A sto se tice beta verzija. Ti bi u svakodnevnom radu htio nestabilni telefon?

mislim da nece biti nestabilan sa beta verzijom ...

0
  • BosanceroBosancero
    Niti finalne verzije nisu stabilne a kamo li beta.
    0

Bok @Bosancero i @Stipe84,

Bude li dostupan beta test Androida 9 na našem tržištu - prvi će te saznati na forumu :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • BosanceroBosancero
    Najbolje da mi pošaljete jednog Mate 20 pro na probu.
    0

Bok @Bosancero,

Rado, ali puno je zahtjeva za probu Huawei Mate 20 Pro, pa bismo brzo ostali bez ijednog :smiley:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Stipe84Stipe84

@Huawei Forum said:
    Bok @Bosancero,

Rado, ali puno je zahtjeva za probu Huawei Mate 20 Pro, pa bismo brzo ostali bez ijednog :smiley:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

I ja bih da mi pošalju na probu na godinu dana dok ne izađe sljedeći Mate :smiley:

0
  • BosanceroBosancero
    Pa mozete bar mom zahtjevu udovoljiti. :) p.s. Recenzija uredjaja očima običnog korisnika mogla bi vam donijeti dosta. Sad bez šale. Ima tu nekolicina aktivnih kojima bi mogli dati mob na probu, nakon tjedan ili dva sa svakim snimiti dojmove po segmentima i umontirati u jubito video.
    0

Bok @Bosancero,

Bojimo se da biste se teško odrekli novog Huawei Mate 20 Pro nakon prvog susreta :blush:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • BosanceroBosancero
    Isprobajte me.
    0
  • IsisKingIsisKing
    https://mob.hr/huawei-mate-10-pro-pocinje-dobivati-nadogradnju-na-android-9-pie-emui-9-0/
    jel onda sutra ili 14.12?

dobio sam u dva tjedna dva update-a i sad sam na 157 buildu. @Bosancero
    0

Bok @IsisKing,

Ažurirnaja neće krenuti istog dana na svim tržištima. Datume koje smo naveli ovdje odnose se na naše tržište :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • IsisKingIsisKing
    https://preporucamo.com/emui-9-0-i-android-pie-stizu-na-huawei-i-honor-mobitele-10-11/2018/11/06/

krivi link sam bio poslao ovaj je tu na koji sam mislio!
    a ako nije vec sutra, zašto tako puno kasni za Hrvatsku?
    0
    edited Studeni 9

Bok @IsisKing,

Proces prilagodbe nove inačice Androida iziskuje puno vremena. Od prilagodbe, testiranja, do samog procesa ažuriranja, sve su to koraci koji moraju teći stabilno, provjereno i sigurno. Kako bi sve prošlo u najboljem redu postoji određeni raspored kada ažuriranja stižu na određeni telefon, kao i kada na određeno tržište. Međutim, čak i ako ažuriranje stiže ranije na neko tržište to ne znači da će svi korisnici dobiti ažuriranje u jednom danu jer i za taj pothvat postoji određeni period (nekada i do dva mjeseca). Stoga, iako je na neko tržište nova inačica Androida stigla prije, vi kao korisnik na drugom tržištu i dalje možete primiti ažuriranje prije nekoga na prvom :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • SuperHikSuperHik
    A ako se vpn-om spojimo na zemlju u kojoj je puštena 9-tka? :smile:
    0

Bok @SuperHik,

Ipak sustav provjere je nešto napredniji :wink:
    Naime, svaki od uređaja ima jedinstvene IMEI brojeve i build broj, a oni su vezani uz određeno tržište. Tako čak i ako s kupljenim telefonom u Hrvatskoj odete na drugo tržište, vaš će telefon i dalje ažuriranja primati za prvotno tržište gdje je telefon i kupljen :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • SuperHikSuperHik
    Naravno da sam probao... Ne ide :)
    2
  • Enesp33Enesp33
    Kako su me novinari napalili da ce krenut nadogradnja 10.11.18.👎👎👎.
    Dali se zna koje ce nove zbacajke dobit 9.0 e da zanima me za fotoaparat dali ce bit program slicni p20?
    0

Bok @Enesp33,

Nemojte uvijek vjerovati svemu što mediji pišu :wink:
    Nedavno smo objavili naš brzi osvrt na novi Android 9, odnosno EMUI 9, kojeg možete pročitati na: https://huaweiforum.hr/discussion/225/isprobali-smo-android-9/p1

Kao i svako veće ažuriranje, tako će i ovo donijeti pregršt novosti, pa iako neće svako biti vidljivo na prvu, sigurno ćete ih osjetiti u radu :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Tada1911Tada1911
    edited Studeni 12
    Dobro kad onda dolazi update na android 9 iliti PIE za P20, Huawei je objavio 10.studenog za globalno tržište.???
    Ne možemo čekati više...
    0

Bok @Tada1911,

Za sada imamo samo informacije kako ažuriranje na Android 9 Pie stiže na sljedeće uređaje:

Na Huawei Mate10 Pro 14.12.2018

Na Huawei P20 21.12.2018

Na Huawei P20 Pro 22.12.2018

Sve informacije koje nam u narednom periodu budu dostupne dijelimo odmah s vama :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.