Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Podrška za starije modele.

BosanceroBosancero
Ostalo
Postoji li mogucnost da huawei udahne zivot starijim modelima s androidom go. Razumijem posvećenost podrsci za nove midele no isto tako mislim da bi na ugled tvrtke medju kupcima utjecala briga za starije modele koji su i danas sasvim solidni uredjaji za manje zahtjevne korisnike. Ako se ne varam Android go bi sasvim dobro posluzio svrsi.
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited Listopad 2018

Bok @Bosancero,

Podrška korisnicima izuzetno je važna za Huawei, a ažuriranja pristižu i za nešto starije modele. Nažalost, ponekad nije moguće najnoviju inačicu Androida prilagoditi starijim uređajima :disappointed: No, budite sigurni da je trenutni najbolje podešen i optimiziran :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Stipe84Stipe84

@Bosancero said:
    Postoji li mogucnost da huawei udahne zivot starijim modelima s androidom go. Razumijem posvećenost podrsci za nove midele no isto tako mislim da bi na ugled tvrtke medju kupcima utjecala briga za starije modele koji su i danas sasvim solidni uredjaji za manje zahtjevne korisnike. Ako se ne varam Android go bi sasvim dobro posluzio svrsi.

na koji model misliš kada kažeš stariji modeli? Koja verzija androida? Mislim da to ne zavisi od Huaweija nego više do proizvođača same aplikacije. Iako ne znam da li se kod nas u HR može službeno koristiti android go...

0
  • BosanceroBosancero
    > na koji model misliš kada kažeš stariji modeli? Koja verzija androida? Mislim da to ne zavisi od Huaweija nego više do proizvođača same aplikacije. Iako ne znam da li se kod nas u HR može službeno koristiti android go...
    Recimo od p8 nadalje s lite verzijama. Mislim da to zavisi od proizvodjaca.
    0
  • DanchibaldDanchibald
    > @Bosancero said:
    > > na koji model misliš kada kažeš stariji modeli? Koja verzija androida? Mislim da to ne zavisi od Huaweija nego više do proizvođača same aplikacije. Iako ne znam da li se kod nas u HR može službeno koristiti android go...
    > Recimo od p8 nadalje s lite verzijama. Mislim da to zavisi od proizvodjaca.
    >

Android Go kao platformu proizvođač izbacuje u startu sa modelom uređaja... Da li se može kasnije napraviti takav update, vjerojatno može... Da li se isplati proizvođaču uređaja, odgovor je ne, jer je cilj da kupuješ novi model uređaja...
    0
  • BosanceroBosancero
    Da. To je ta filozofija koja je po meni pogrešna. Naime ako imamo stariji uredjaj s novim softverom on je i dalje jaci od novih uredjaja iz nizeg cjenovnog razreda. Zasto na primjer ne bi prodavali novi p9 po cijeni id 200 € ili nesto manje kad je to uredjaj koji mize i dalje konkurirati u tom cjenovnom razredu?
    0