Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

wifi spajanje

markomarko
Huawei P20 lite

Pozdrav, kako da se spojim na wifi kada upišem lozinku mobitel mi pokazuje da sam povezan bez interneta, a kada stisnem na mrežu mi pokaže QR kod ispod kojeg piše da ga skeniram da se spojim na mrežu, zanimam me kako da skeniram QR kod.
Hvala

Tagged:
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @marko,

Dobro ste izveli povezivanje s Wi-Fi bežičnom mrežom, no ako vam se pokaže poruka kako je veza uspostavljena, ali bez interneta, tada je uglavnom problem s vašim ruterom, tj. mrežnim usmjernikom. Provjerite je li on povezan na internet, imate li omogućen neki vatrozid (firewall) koji bi blokirao vezu s uređajem i slično.

Nadamo se da će te se uspješno povezati na vašu Wi-Fi mrežu :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Stipe84Stipe84

@marko said:
    Pozdrav, kako da se spojim na wifi kada upišem lozinku mobitel mi pokazuje da sam povezan bez interneta, a kada stisnem na mrežu mi pokaže QR kod ispod kojeg piše da ga skeniram da se spojim na mrežu, zanimam me kako da skeniram QR kod.
    Hvala

QR kod možeš skenirati s nekom od aplikacija koje su za to. Ja recimo koristim QR code and Barcode reader :smiley:

0
  • markomarko

bok hvala za prethodni komentar sada mi pokazuje da je spojen na wifi jačina signala je odlična ali kada odem na bilo koju aplikaciju za koju je potreban internet za korištelje ni jedna aplikacija neradi a na google kad upišem nešto da otvori krene otvarati vrlo sporo i onda nakon par sekundi mi pokaže da je problem s internet vezom a kada ponovo odem na wifi pokazuje da je spojen

0
  • BosanceroBosancero
    To bi definitivno bilo do rutera. Ciji internet imas, koji je ruter i koliko je korisnika spojeno? Meni se to dogadjalo i na iskonu i na H1.
    1
  • markomarko

ruter je od t-com spojen mi je samo laptop na wifi a ostale mobitele sam isključio wifi i svjedno nije htjelo

0
  • BosanceroBosancero
    Jesi probao reserirati ruter?
    0
  • markomarko

naravno da jesam i nije pomoglo

0

Bok @marko,

Jesi se pokušao spojiti na neku drugi Wi-Fi mrežu kako bismo otklonili problem s uređajem (telefonom)?

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • markomarko

jesam probo sam se se spojiti na neku drugu wifi mrežu i radi sve normalno

0
  • BosanceroBosancero
    Onda je definitivno do tvoje mreže.
    0

Bok @marko,

Kako je napisao i @Bosancero, svakako onda je nekakav problem s vašom Wi-Fi mrežom :neutral:
    Provjerite ju i pokušajte vidjeti u čemu je problem.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • BosanceroBosancero
    Probajte promijeniti kanal. Moze biti da vam problem prave druge mreze ako ste na istom kanalu. Ako ruter ima mogucnist rada na 5 ghz omogucite to. Ili probajte promijeniti provajdera ili nek vam dadu drugi ruter.
    2
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.