Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

P2O PRO pitanja

Bok, zanima me kada će p20 pro dobiti podrsku za dual Viber aplikaciju? (Kao sto npr ima za whatsapp).
Isto tako zanima me kada ce dobiti mogucnost prikaza obavijesti na always on zaslonu za "trece" aplikacije?
Hvala
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited Listopad 16

Bok @autoban01,

Nažalost informacija o podršci za dual Viber nam nije dostupna, a koliko nam je poznato ta mogućnost ovisi i o samoj aplikaciji. Naveli ste upravo primjer s aplikacijom koja tu mogućnost nudi :wink:
    Razvoj operacijskog sustava se odvija kontinuirano, pa tako možda u nekoj od sljedećih inačica stignu i nove mogućnosti u vidu obavijesti na always-on zaslonu :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • SuperHikSuperHik
    Xiaomi ima dual app, koliko vidim ima i huawei, ali za nekoliko njih isključivo. Stvar je zgodna sa dual sim-om
    0
  • Lalona03Lalona03
    Poštovani, zanima me zašto jedino messenger ne mogu naci na popisu za zaključavanje aplikacija na huawei p20 pro?
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Lalona03,

Nažalost jedino aplikacije koje se nalaze na listi za zaključavanje moguće je zaštiti na ovaj način. Vodite samo računa o tome da uvijek imate zadnje verzije aplikacija, ali i sustava na vašem Huawei P20 Pro jer o njima također ovisi podrška.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.