Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Android 9 pie(p20pro bootloader?)

KrleKrle
Huawei P20 Pro
Dobar dan.
Imam pitanje u vezi nadogradnje za android 9 kad dolazi na p20pro i kako otkljucati bootloader posto na sluzbenoj stranici vise nije aktivan... Hvala L. P
Tagged:
2

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Krle,

Planirani dolazak Androida 9 na Huawei P20 Pro je 22. prosinca :smile: Molimo za još malo strpljenja :wink:

Što se tiče bootloadera, nažalost ova mogućnost više nije dostupna.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Božidar40Božidar40
    edited Studeni 2018
    Huawei će ispuniti svoje obećanje o nadogradnji na novi OS u roku tri mjeseca od predstavljanja istoga. Globalni EMUI 9.0 kreće na mobitele 10.11., kada će ga dobiti 9 modela Huawei i Honor mobitela.
    Richard Yu, CEO Huaweia je objavio da će od 10.11. krenuti nadogradnja na EMUI 9.

Dotična nadogradnja nosi oznaku CLT-L09C432E5R1P7 i odnosi se na europski model Huaweia P20 Pro. Donosi Android 9 i sve blagodati istog s EMUI 9 verzijom Huaweieva sučelja.

A vi kažete da tek 22.12 a svi portali časopisi pišu da ažuriranja globalno počinju danas i normalno neče danas svi dobit nadogradnju to može trajat nekoliko dana do tijedan dana...!
    1
  • SuperHikSuperHik
    Phased roll-out... Neće svi u isto vrijeme...čekamo s nestrpljenjem :)
    1

Bok @Božidar40,

Spomenuti datum koji smo ovdje više puta naveli je službeni datum za naše tržište :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Božidar40Božidar40
    > @Huawei Forum said:
    > Bok @Božidar40,
    >
    > Spomenuti datum koji smo ovdje više puta naveli je službeni datum za naše tržište :smile:
    >
    > Lijep pozdrav,
    > Marin
    > Huawei Forum tim

Naveli ste službeni datum ali od tog službenog ni S!
    2
    edited Prosinac 2018

Bok @Božidar40,

Navedeni datum je službeni datum početka isporuke ažuriranja. Period u kojem će svi korisnici dobiti ažuriranja može biti i dulji od mjesec dana, stoga jedino što možemo zamoliti je strpljenje. Znamo da svi očekujete novi Android, no stići će ako je predviđen za vaš telefon :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • KrleKrle
    Pa dal znate datum kad mogu ocekivat nadogradnju ili? Vec mi se manta u glavi od pritiskanja na azuriranje....
    0
  • SuperHikSuperHik
    > @Krle said:
    > Pa dal znate datum kad mogu ocekivat nadogradnju ili? Vec mi se manta u glavi od pritiskanja na azuriranje....

Veljača, početkom... Ako ti je dual sim :(
    0
  • Božidar40Božidar40
    > @SuperHik said:
    > > @Krle said:
    > > Pa dal znate datum kad mogu ocekivat nadogradnju ili? Vec mi se manta u glavi od pritiskanja na azuriranje....
    >
    > Veljača, početkom... Ako ti je dual sim :(

Nemoguče, u Njemačkoj je jučer počelo ažuriranje i oba mobitela p 20 pro su dobili ažuriranja. Tako bude i kod nas ovo sa veljačom nema veze odkud im takve netočne informacije.
    0
  • Božidar40Božidar40
    edited Prosinac 2018
    Evo oznako sa oba p 20 pro...
    CLT-L09 9.0.0.163 (C432E5R1P9)
    A ovo je za dual.
    Specifični broj verzije novog softvera je CLT-L29 9.0.0.163 (C432E5R1P9)
    Eto oba su p 20 pro dobili nadogradnju zato neznam odkud našima inf da če dual p 20 pro dobiti tek u drugom mj a i logika govori da top model mora dobit prije nadogradnju nego stariji uređaji.
    Sama nadogradnja ima veličinu od 4,03 GB

Eto Njemačka, Italila, slovačka krenula jučer nadogradnja možda ubrzo krene i kod nas...
    1
  • SuperHikSuperHik
    Bravo, svaka čast na informacijama!
    0
  • elsegundoelsegundo
    Su onda u HR krenule nadogradnje službeno ili kako nas pogodi? Dual SIM - A1 još nikakvi znakovi..
    0
  • Božidar40Božidar40
    > @elsegundo said:
    > Su onda u HR krenule nadogradnje službeno ili kako nas pogodi? Dual SIM - A1 još nikakvi znakovi..

Krenula su, uskoro bi trebao dobit ni ja još nisam dobio dual sim t- com ništa.
    0
  • Božidar40Božidar40
    Evo ja jutros dobio ažuriranje na 9 t-com mreža p20 pro dual sim.
    1
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.